Gabrielė Lapinskaitė, 10 klasė Mes, dešimtokai,  vasario 20 d. (šeštadienį) Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre žiūrėjome 3-ų veiksmų Paul Abraham operetę ,,Balius Savojoje‘‘.

Skaitykite daugiau Dešimtokai operetėje „Balius Savojoje“

2016-02-27

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vasario 12 dieną Kintų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo vaikams ir 2 klasės mokiniams vyko popietė „Lietuvai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Skaitykite daugiau Popietė „Lietuvai“

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Šiais mokslo metais mūsų mokyklos 1-8 klasių mergaitės dalyvavo respublikiniame Lietuvos futbolo federacijos organizuotame, finansuojamo tarptautinės futbolo federacijos FIFA,  mergaičių futbolo projekte, kurį sudarė dvi dalys: „Live your goals“ ir „Ladygolas“.

Skaitykite daugiau Kintų mergaitės aktyviai dalyvavo respublikiniame futbolo projekte

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė „Ne kiekviena kova laimima, ir pralaimėta ateity duoda rezultatą,“  –  ši partizano Vanago mintis buvo integruotos  lietuvių kalbos ir istorijos pamokos  „Partizanai. Vienui vieni“, kurią 10 klasės mokiniams vedė mokytojos Vitalija Ringytė-Ališauskienė ir Nijolė Sodonienė, leitmotyvas.

Skaitykite daugiau Integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Partizanai. Vienui vieni“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Septintokė Ugnė Jankauskaitė ir aštuntokas Paulius Bakutis Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykusioje rajono 5–10 klasių mokinių skaitymo skatinimo popietėje „Gyvenu su knyga“ dalijosi mintimis apie skaitymo naudą, kaip prasidėjo ir tebesitęsia jų pasaulio ir gyvenimo pažinimo kelias per knygą.

Skaitykite daugiau Ugnė ir Paulius rajono 5–10 klasių mokinių skaitymo skatinimo popietėje „Gyvenu su knyga“

Vaida Nausėdaitė, Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Vasario 9-ąją minima saugesnio interneto diena visoje Europoje. Saugesnio interneto dienos tikslas– įgalinti Lietuvos visuomenę, o ypač vaikus ir jaunimą, saugiai naudotis internetu, kurti geresnį turinį internete.

Skaitykite daugiau Popietė „Aš ir internetas – draugai“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kintų pagrindinės mokyklos įvairių klasių mokiniai ir mokytojai lankėsi tautodailininkės Liucijos Kudžmienės parodoje „Lėlės tautiniais kostiumais“, vykstančioje Kintų Vydūno kultūros centre. Daugelis stebėjosi autorės kruopštumu, iki smulkių detalių pagal autentiškas tradicijas pasiūtais tautiniais lietuviškais drabužiais.

Skaitykite daugiau Paroda ir filmu įtaigiai apie lietuvių tautinį kostiumą

2016-02-09

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šį antradienį Kintų pagrindinėje mokykloje vyko kūrybinė edukacinė veikla UŽGAVĖNĖS. Joje aktyviai dalyvavo ir mokiniai, ir mokytojai, ir darželio vaikai, ir kai kurie tėvai.

Skaitykite daugiau Užgavėnės Kintuose

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lietuvių kalbos pamoka „Asmenybė. Pasirinkimas. Aprašymas“ vyko Kintų bibliotekoje. 7 ir 8 klasės mokiniai plėtė akiratį ir atliko praktinę-kūrybinę užduotį.

Skaitykite daugiau Kintų mokiniai, J. Šikšnelis ir jo „Baibokai“

Vytenis Papievis, Šilutės mokinių savivaldų informavimo centro savanoris (marketingo srityje), Kintų pagrindinės mokyklos mokinių tarybos pirmininkas Sausio 22-24 dienomis Kaune vyko LMS (Lietuvos moksleivių sąjungos) narių konferencija „Žiemos Forumas ’16“, kurioje dalyvavo du mūsų mokyklos atstovai –  aš, Vytenis Papievis, ir Jolita Mažonaitė. Tris dienas siejo viena tema „ATEITIS – TAI TU“. Per jas vyko […]

Skaitykite daugiau Kintiškiai LMS „Žiemos Forume’16“