Ramūnas Grikšas, Projektinių darbų vykdymo grupės vadovas Sausio 19 d. Kintų pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai pristatė pusmetinius projektinius darbus: „Judriosios pertraukos mokykloje“ ir „Kompiuterinio žaidimo kūrimas“.

Skaitykite daugiau Dešimtokai pristatė projektinius darbus

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė „Meninis teksto skaitymas“ – tokias srautines integruotas lietuvių kalbos ir teatro pamokas Kintų pagrindinės mokyklos 5-7 ir 8-10 klasėms pirmojo pusmečio pabaigoje vedė mokytojos Asta Neimantienė ir Nijolė Sodonienė.

Skaitykite daugiau Srautinės pamokos „Meninis teksto skaitymas“

2016-01-25

Skaitykite daugiau Naktis mokykloje

2016-01-20

Sonata Rangienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Po žiemos atostogų Kintų priešmokyklinio ugdymo vaikai visą savaitę kalbėjo apie mėgstamas knygas, sužinojo, kas yra autorius, iliustracijos, viršelis, kūrė savo knygutes ir lankėsi bibliotekoje.

Skaitykite daugiau Priešmokyklinukai bibliotekoje

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, DC veiklų koordinatorė Sausio 13 d. Kintų bibliotekoje buvo rodomas režisieriaus B. Talačkos dokumentinis filmas „Sausio 13-oji“. Apie filmą pasakojo ir jį demonstravo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė.

Skaitykite daugiau Dokumentinio filmo „Sausio 13-oji“ žiūrėjimas Kintų bibliotekoje

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatyta nauja tautodailininkės, mokytojos senjorės Teresės Leciūtės-Lorenčienės knyga „Mes karpome, vaidiname deklamuojame“.

Skaitykite daugiau Vaidinome Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

2016-01-17

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kiekvienam Kintų pagrindinės mokyklos aštuntokui duota užduotis: perskaityti pasirinktą SKOMANTO knygą.

Skaitykite daugiau Aštuntokai skaito SKOMANTO knygas

2016-01-17

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Integruotą biologijos ir lietuvių kalbos pamoką­-spaudos konferenciją „Laiko dantys aštrūs“ gruodžio 17 d. Kintų pagrindinės mokyklos 7 klasėje vedė mokytojos Ingrida Ežerskienė ir  Nijolė Sodonienė.

Skaitykite daugiau Laiko dantys aštrūs

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Gruodžio mėnesį Kintų pagrindinės mokyklos 7 klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamoka „Autorius ir kūrinys. Perskaitytos knygos pristatymas“, kurioje ir mokiniai, ir mokytojai galėjo pamatyti bei vertinti galutinį ilgalaikės užduoties rezultatą.

Skaitykite daugiau Integruota lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamoka „Autorius ir kūrinys. Perskaitytos knygos pristatymas“

Skaitykite daugiau Sausio 13-tos atminties valanda mokykloje