2015-11-27

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lapkričio 26 dieną Kintų pagrindinės mokykl

Skaitykite daugiau „Stebuklingas žaisliukas“

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė metodininkė Lapkričio 16-ą visi pradinių klasių mokiniai kūrė mozaiką: kirpo, spalvino, klijavo gėles, iš kurių sudėliojo žodžius KINTŲ MOKYKLA – TOLERANTIŠKA. Jie ne tik smagiai leido laiką, bet ir aptarė žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę.

Skaitykite daugiau Kintuose minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė metodininkė Mokyklos daugiafunkciame centre lapkričio 20 dieną vyko renginys „Sveiks, sveteli mielas, svečiuosna atbildėjęs“, skirtas pagyvenusių žmonių dienai.

Skaitykite daugiau „Sveiks, sveteli mielas, svečiuosna atbildėjęs!“

Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, DC veiklų koordinatorė Lapkričio 13 d. Kintuose vyko respublikinis universalių daugiafunkcių centrų suvažiavimas. Dalyvavo atstovai iš Kauno, Šiaulių, Pakruojo, Šilutės, Vilkaviškio rajonų ir Pagėgių savivaldybės bei daug garbių svečių iš mūsų rajono bei Seimo.

Skaitykite daugiau Respublikinis universalių daugiafunkcių centrų suvažiavimas Kintuose

2015-11-12

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Lapkričio 6 dieną ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko PYRAGŲ DIENA.

Skaitykite daugiau Pyragų diena darželyje

2015-11-12

Sonata Rangienė, Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lapkričio 6 dieną Kintų daugiafunkciame centre priešmokyklinio ugdymo ugdytiniai kartu su Linos ir Fabijaus mamytėmis kepė obuolių pyragą, taip paminėdami „Pyragų dieną“.

Skaitykite daugiau Pyragų diena

2015-11-12

Vida Viršilienė, pradinio ugdymo mokytoja  metodininkė Spalio 30 dieną priešmokyklinukai  ir 1–4 klasių mokiniai susirinko  į ,,Rudenėlio“ šventę, kuri vyko Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre.

Skaitykite daugiau Rudenėlio šventė