Vytenis Papievis, 10 klasė Spalio 16-18 dienomis 7 Šilutės rajono savivaldybės moksleivių savivaldos (ŠRSMS) savanoriai, tarp jų ir aš, dalyvavome  Utenoje vykusiame Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Rudens Forume 2015, kuriame susirinko daugiau kaip 300 moksleivių iš visos Lietuvos.

Skaitykite daugiau Lietuvos moksleivių sąjungos Rudens Forume 2015

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Integruota teatro ir lietuvių kalbos pamoka „Antikos ir Renesanso jungtis Just. Marcinkevičiaus poemoje „Heroika arba Prometėjo pasmerkimas” vyko spalio 15 dieną Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3e klasėje. Pamoką vedė  Asta Neimantienė, teatro vyresnioji mokytoja, ir Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

Skaitykite daugiau Integruota teatro ir lietuvių kalbos pamoka – kvietimas pažinti pasaulį ir save

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Spalio 14 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“  inicijuotame  2-ajame solidarumo bėgime, kurio tikslai: • ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei  solidarumą;

Skaitykite daugiau Kintiškiai aukojo vargstantiems pasaulio ir Lietuvos vaikams

2015-10-21

Lina Leikuvienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Šiemet, kaip ir  kasmet, spalio 12 d.  mokykloje vyko tradicinės rudens kroso varžybos. Savo jėgas rudeniniu miško takeliu išbandė 84 Kintų pagrindinės mokyklos 5-10 klasių ir Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3e ir 4f klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Mokyklos rudens kroso varžybos

Vaida Nausėdaitė, Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų fil. vyr. bibliotekininkė Spalio 2 d. Kintų bibliotekoje, vykdant projektą „Bibliotekos pažangai 2”, surengta virvelinės keramikos edukacinė popietė „Kūrybiškumo kodas: Veju veju virvelę“ Kintų pagrindinės mokyklos 1-2 klasių mokiniams (mokytojos Vida Viršilienė ir Irena Šerkienė). Popietę vedė vietos amatininkė, keramikė Šalnė Valčiukienė.

Skaitykite daugiau Virvelinės keramikos edukacija Kintų bibliotekoje

Sonata Rangienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Saulėtą rugsėjo mėnesio popietę priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai lankėsi Ventės rago ornitologinėje stotyje. Vaikai apžiūrėjo naujai renovuotą muziejų, pamatė, kaip žieduojami paukščiai, sužinojo, kodėl paukšteliai išskrenda žiemoti į kitus kraštus. Ventės rago ornitologinės stoties vedėjas Vytautas Jusys suteikė galimybę kiekvienam palaikyti sužieduotą paukštelį.

Skaitykite daugiau Priešmokyklinukai domisi išskrendančiais paukščiais

2015-10-12

Skaitykite daugiau Kviečiame į solidarumo bėgimą!

Šventė Vytenio akimis

Skaitykite daugiau Mokytojų dienos minėjimas spalio 5 dieną

Skaitykite daugiau Spalio 5-osios, Mokytojo dienos, tvarkaraštis

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Rugsėjo 21-25 dienomis Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės dalyvavo Šilutės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų pilietinės akcijos „Pamario vaikai – švarios gamtos draugai“ netradicinio ugdymo savaitės „Gyvename švariai – augame sveikai“ veikloje.

Skaitykite daugiau Kintų vaikai – akcijos „Pamario vaikai – švarios gamtos draugai” dalyviai