2015-09-28

Skaitykite daugiau Vytenis siūlo prisiminti

Susipažinti reikėtų skubiai.

Skaitykite daugiau Neformaliojo švietimo programos Kintuose

Marius Jokaitis, 8 klasė Vykdant Kintų bendruomenės projektą  „5 žingsniai  patyrimo link“ rugsėjo 17 dieną mes, aštuntos ir devintos klasės mokiniai, dalyvavome turiningoje išvykoje.

Skaitykite daugiau Bendravimas su upyniškiais ir nauja patirtis

Buvo labai smagu

Skaitykite daugiau Trečiadienį judėjo ir moksleiviai, ir darbuotojai

Vytenis Papievis, 10 klasė Rugsėjo 10 dieną  pagal  Kintų bendruomenės vvkdomo  projekto  “5 žingsniai patyrimo link“  (finansuojamo LMNSC) veiklą  mes, Kintų pagrindinės mokyklos mokinių tarybos nariai, dalyvavome susitikime su Palangos Valdo Jurgučio pagrindinės mokyklos mokinių taryba.

Skaitykite daugiau Susitikimas pagal projektą „5 žingsniai patyrimo link“

2015-09-19

Kviečiame!

Skaitykite daugiau Judrioji savaitė Kintuose

2015-09-19

Jolita Mažonaitė, Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ SKYRIUS 3e klasė Rugsėjo 5 dieną, vykdant  kintiškių projektus – jaunimo programas “Sužinok! Daryk! Tobulėk!”, “5 žingsniai patyrimo link“ (finansuojamo LMNSC) ir nidiškių –  „Būkime veiklūs“ (finansuojamo JRD lėšomis), Kintuose besimokantys 8-11(3e) klasių mokiniai lankėsi Nidoje.

Skaitykite daugiau Viešnagė Nidoje

Reda Cirtautienė, folkloro būrelio vadovė Folkloro būrelis „Pamariškiai“ rugsėjo 4-6 dienomis dalyvavo Klaipėdos etnokultūros centro organizuotoje stovykloje „Vėlungis“.

Skaitykite daugiau Kintiškiai „Vėlungio“ stovykloje

2015-09-15

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė metodininkė Rugsėjo 4 dieną pradinių klasių mokinius aplankė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato bei Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovai. Jie mokė vaikus saugiai elgtis kelyje, padalijo atšvaitus, palinkėjo būti drausmingiems bei atidiems vykstant į mokyklą ir grįžtant namo.

Skaitykite daugiau Kad būtum saugus kelyje

Nuotraukas žiūrėti čia:

Skaitykite daugiau Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių dienos šventė