Liepos 10 d. Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunciame centre įvyko ši šventė.

Skaitykite daugiau Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus pirmos laidos atestatų įteikimo šventė

2015 birželio 29 – liepos 4 dienomis Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai: Andrius Sadauskas (8 kl.), Laimonas Jucius (9 kl.), Vytenis Papievis (9 kl.), Jolita Mažonaitė (10 kl.), Tadas Cirtautas (10 kl.) dalyvavo pagal bendradarbiavimo sutartį Kintų Vydūno kultūros centro ir Plungės teatro „Saula“ projekto „Atviras teatras 24 – Vėjų vaikai“ bendrame projekte-teatrinio veiksmo stovykloje.

Skaitykite daugiau „Atviras teatras 24 – Vėjų vaikai“

2015 m. birželio 12-14 dienomis Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai: Neringa Lučinskaitė (8 kl.), Deimantė Rangaitė (8 kl.), Andrius Sadauskas (8 kl.), Laimonas Jucius (9 kl.), Vytenis Papievis (9 kl.), dalyvavo pagal bendradarbiavimo sutartį Klaipėdos jaunimo centro projekte – Jaunimo vasaros poilsio stovykloje Kintuose „Video virdulys“.

Skaitykite daugiau Jaunimo vasaros poilsio stovykloje Kintuose „Video virdulys“

Skaitykite daugiau ABITURIENTŲ MOKYKLOS BAIGIMO ŠVENTĖ

Liepos – rugpjūčio mėnesių daugiafunkcio centro darbo grafikas

Skaitykite daugiau Liepos – rugpjūčio mėnesių daugiafunkcio centro darbo grafikas