Rima KRUŠIENĖ, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nedidelis mokytojų būrelis ir mokyklos administracija birželio 29 dieną svečiavosi pas kaimynus – Šilalės rajono Upynos Stasio Girėno vidurinėje mokykloje. Tai buvo atsakomasis vizitas. Kolegos lankėsi Kintuose š.m. balandžio 1 dieną.

Skaitykite daugiau Išvyka pas kaimynus į Upynos Stasio Girėno vidurinę mokyklą

Birželio 19 dieną Kintų pagrindinės mokyklos pirmos laidos absolventams buvo įteikti Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimai. Klasės vadovas Ramūnas Grikšas Dainavo Greta Pragulbickaitė, I gimnazijos 10 kl. mokinė.

Skaitykite daugiau Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimų įteikimas

Birželio 19 d. 15 val. Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkciame centre.Mokyklos administracija

Skaitykite daugiau Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimų įteikimo šventė

Elena LUČINSKIENĖ, 7 klasės vadovė 7 klasės mokiniai birželio 10 dieną vyko ekskursiją maršrutu „Klaipėdos molas prie jūros – Dinozaurų parkas – Pilies muziejus – Elnynas Karklės kaime – Olando kepurė”.

Skaitykite daugiau Septintokų ekskursija į Klaipėdą ir Karklės kaimą

2015-06-12

Nijolė SODONIENĖ, 6 klasės vadovė Jau atostogų dieną, birželio 9-ą, 6 klasės mokiniai kartu su klasės vadove dalyvavo  turiningoje ekskursijoje tokiu maršrutu „Rambyno kalnas – Rambyno regioninio parko Lankytojų centras – Gandrų kolonija – Bitėnų kapinaitės – Pažintinis Rambyno regioninio parko takas – M. Jankaus muziejus Bitėnuose – Mažosios Lietuvos sodas (galerija po atviru dangumi) […]

Skaitykite daugiau Šeštokų ekskursija Skalvių žemėje

Gabrielė LAPINSKAITĖ, 9 klasė Žiemą, vasario mėnesį, mūsų mokyklos 8 ir 9 klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti saugaus eismo konkurse „Saugiausia klasė 2015“. Mes, devintokai, sėkmingai atlikome visas užduotis ir laimėjome III-ąją vietą.

Skaitykite daugiau Respublikiniame konkurse „Saugiausia klasė 2015“ – III-oji vieta!

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, vyresnioji socialinė pedagogė Mūsų mokykloje birželio 1-5 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 4“, kurioje bendravo, piešė, keliavo, žaidė, sportavo, dalijosi įspūdžiais 1-4 klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, vyresnioji socialinė pedagogė 2015 m. birželio 3 d. Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre vyko rajoninis renginys „Amatų diena“. Projekto vadovai: Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Sonata Rangienė, technologijų vyresnioji mokytoja, Jurgita Tamošiūnienė, vyresnioji socialinė pedagogė.

Skaitykite daugiau Meninės raiškos projektas „Amatų diena“

Gegužės 30 dieną Kintų pagrindinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ 6-7 kl. grupė dalyvavo rajoniniame šokių festivalyje „Šokim trypkim – 2015“ Šilutės miesto šventėje.

Skaitykite daugiau Kintiškės šokėjos Šilutės mieto šventėje

Paskutinio skambučio šventė