Jurgita Tamošiūnienė, vyresnioji socialinė pedagogė Gegužės 21 dieną Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre vyko Šilutės ir Pagėgių savivaldybių socialinių pedagogų metodinė diena „Inovacijos socialinio pedagogo darbe. Kolegialios patirties sklaida“.

Skaitykite daugiau Šilutės ir Pagėgių savivaldybių socialiniai pedagogai lankėsi Kintuose

2015-05-30

Daiva KAUNIENĖ, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Šią dieną ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko šeimų sporto šventė  “Sveika šeima – sveikas vaikas”.  Šventės tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį bei paskatinti atskirų šeimų bendravimą.

Skaitykite daugiau Šeimų sporto šventė

Jau žinomi rezultatai.

Skaitykite daugiau Pokalbio su mokiniais dėl darbo rezultatai

2015-05-28

Paskutinis skambutis Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriuje 2015 metų gegužės 28 dieną.

Skaitykite daugiau Paskutinis skambutis 2015 m.

Aurimas LIEKIS , dailės mokytojas metodininkas 7 klasės mokiniai dalyvavo įdomioje dailės pamokoje „Erdvinė kompozicija iš buitinių atliekų (Junk Art)“. Mokiniai kūrybingai dirbo grupėse.

Skaitykite daugiau Įdomi dailės pamoka „Erdvinė kompozicija iš buitinių atliekų (Junk Art)“

2015-05-26

Įdarbinimo programa moksleiviams nuo 16 m.

Skaitykite daugiau 6 DARBO VIETOS MOKYKLOJE!

2015-05-19

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Gegužės 7 d. Kintų miške ir pamiškėje, ties mokyklos sporto aikštynais, vyko jau tradicinėmis tapusios mokyklos kroso varžybos. Šviečiant skaisčiai saulutei, mokiniai varžėsi bėgdami visoms mokinių kartoms puikiai žinomą „mažąjį“ ratą (1,3 km).

Skaitykite daugiau Mokyklos pavasario kroso varžybos

2015-05-18

Daiva KAUNIENĖ, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Balandžio 30 dieną į ikimokyklinio ugdymo grupės salę susirinko vaikučių mamytės ir močiutės. Mažieji savo brangiausioms mamoms dovanojo daineles, eilėraščius, kartu su jomis šoko ratelį, įteikė po gėlytę, suvertą savo rankutėmis ant plastikinio šiaudelio.

Skaitykite daugiau Sveikinome mamytes

Jolita MAŽONAITĖ, 10 klasė Gegužės 8 dieną Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos organizuotuose „Eco“ chorų karuose dalyvavo Rusnės ir Kintų mokyklų mokinių tarybos bei Saugų mokiniai. Šiame renginyje kintiškiai  iškovojo I-ąją vietą.

Skaitykite daugiau „Eco“ chorų karuose – I-oji vieta!

Asta MATVĖJĖVIENĖ, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gegužės 7 dieną Kintų bibliotekoje 3 klasei vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.

Skaitykite daugiau Pamoka, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti