2015-04-25

Reda CIRTAUTIENĖ, folkloro būrelio „Pamariškiai“ vadovė Kintų pagrindinės mokyklos folkloro būrelis „Pamariškiai“ vieną gražią popietę sukvietė mažuosius į Mažąsias Velykėles, kurių metu buvo ridenami margučiai, žaidžiami  žaidimai.

Skaitykite daugiau Mažosios Velykėlės

Vaida NAUSĖDAITĖ, Kintų fil. vyr. bibliotekininkė Balandžio 16 d. Kintų pagrindinės mokyklos 8-10 kl. ir Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3f kl. mokinės, lydimos mokyklos socialinės pedagogės Jurgitos Tamošiūnienės ir Kintų filialo vyr. bibliotekininkės Vaidos Nausėdaitės, vyko į Šilutės socialinių paslaugų įstaigoje tarnybą, kur susitiko su  jos lankytojais – protinę negalią turinčiais jaunuoliais. Susitikimas organizuotas […]

Skaitykite daugiau Bendras kintiškių mokinių ir neįgalių jaunuolių „Laiškas pavasariui“

Ilona PAPIEVIENĖ, pavaduotoja ugdymui Balandžio 16 dieną mūsų mokyklos mokinių komanda –  Žydrūnas Bendikas (9 kl.), Rasa Ablingytė (8 kl.), Paulius Bakutis (7 kl.) ir Edvinas Bendikas (7 kl.) sėkmingai atstovavo mūsų mokyklai rajono 5-12 klasių mokinių paprastųjų šaškių zoninėse varžybose.

Skaitykite daugiau Kintiškiai – antri rajono 5-12 klasių mokinių paprastųjų šaškių zoninėse varžybose

Skaitykite daugiau Aplinkotvarkinės – pilietinės akcijos „Darom 2015“ darbų paskirstymas

2015-04-22

Asta GUŽAUSKIENĖ, direktorė 2015-04-21 Kintų mokyklos mokytojams vyko seminaras „Apple Ipad klasė ir jos privalumai“. Dėkojame BMK (biznio mašinų kompanijos) atstovei Ievai Gaidamavičiūtei-Barkauskei, išsamiai papasakojusiai, pristačiusiai galimybes naudojant naujas technologijas įvairių dalykų pamokose.

Skaitykite daugiau Apple Ipad klasė

2015-04-16

Daiva KAUNIENĖ, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Balandžio 1 -10 dienomis ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko parodėlė „Kraitelė margučiui“ ir popietė „Kiškučių Velykėlės“.

Skaitykite daugiau „Kiškučių velykėlės“

2015-04-16

Asta GUŽAUSKIENĖ, direktorė 2015-04-15 Turininga, informatyvi, kultūrinė metodinė diena Kintų mokyklos metodinių, darbo grupių pirmininkams, veiklų koordinatoriams I. Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje Klaipėdoje.

Skaitykite daugiau Metodinė diena

2015-04-16

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, vyresnioji socialinė pedagogė Žiemą balsavome ir apsisprendėme, kad Mokyklinei Uniformai renkamės tamsiai mėlyną spalvą. Kokį modelį rinktis (liemenę, džemperį ar žaketą (susagstomą) – mokinys pats pasirenka.

Skaitykite daugiau Uniformos

Rima KRUŠIENĖ, pavaduotoja ugdymui Balandžio 1 dieną mūsų mokyklos mokytojai sulaukė svečių iš Šilalės rajono Upynos vidurinės mokyklos. Nuoširdžiai bendraudami kolegoms aprodėme mokyklą ir daugiafunkcį centrą.

Skaitykite daugiau Svečiavosi kaimynai – kolegos iš Šilalės rajono Upynos vidurinės mokyklos

2015-04-04

Foto įspūdžiai iš vakaro mokytojo Rubeno akimis

Skaitykite daugiau Padėkos vakaras