Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, vyresnioji socialinė pedagogė Šių metų kovo 23-27 dienomis Kintų pagrindinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Skaitykite daugiau Akcija „Savaitė be patyčių“

Daiva KAUNIENĖ, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Vieną rytą ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai, atėję į grupę, rado pakabintą skelbimą „Ieškau namuko“, kuriame paukšteliai prašė pagalbos. Tėveliai su vaikučiais atsiliepė į paukštelių prašymą ir jau kovo 25 dieną darželio teritorijoje augančiuose  medžiuose buvo iškelti 6 inkilai.

Skaitykite daugiau Inkilai mažiesiems draugams – paukšteliams

Samanta KURŠAITYTĖ ir Vaida VENCKUTĖ, 9 klasė Kovo 20 dieną  daugiafunkciame centre 5-8 ir 10 klasių mokiniai dalyvavo „Gamtos mokslų protų mūšyje“ – renginyje, skirtame pasaulinei Žemės dienai paminėti. Burtų keliu buvo sudarytos penkios mišrios komandos – kiekvienoje  po vieną mokinį iš kiekvienos klasės.

Skaitykite daugiau Projektinis darbas „Gamtos mokslų protų mūšis“

2015-03-27

Asta GUŽAUSKIENĖ, Kintų pagrindinės mokyklos direktorė Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai ne paprastas projektas, skirtas nedirbantiems ir nesimokantiems 16-29 m. jauniems žmonėms, tai galimybė atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus: ką, kur ir kodėl veikti. Savanoriaudamas kiekvienas jaunuolis gali atrasti save ir jam patinkančią veiklą. Tarnyba trunka nuo 3 iki 6 mėnesių po 20 valandų […]

Skaitykite daugiau JST Kintuose

Nuotraukos spausti čia Mokytojo Sauliaus nuotraukos Nuotraukos spausti čia Mokytojo Rubeno nuotraukos. Bendra daina spausti čia

Skaitykite daugiau Lietuvos nepriklausomybės 25-mečio minėjimas

Jolita MAŽONAITĖ, 10 klasė Kovo 7 dieną Kintų daugiafunkcio centro aktų salėje vyko susitikimas, kuriame dalyvavo Kintų ir Saugų mokyklų mokinių tarybos atstovai.

Skaitykite daugiau Susitikimas su Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos mokinių taryba

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Kovo 3 d. Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3f  klasės mokiniai dalyvavo integruotoje kūno kultūros, geografijos ir teatro pamokoje, kurios tema „GRAIKIJA. Geografinė padėtis. Senovės Graikijos kultūra (teatras). Olimpinės žaidynės“.  Pamokos, vykusios daugiafunkcio centro aktų salėje, uždavinys – gilinti žinias apie Graikijos valstybę, antikinę graikų kultūrą.

Skaitykite daugiau Integruota kūno kultūros, geografijos, teatro pamoka apie senovės Graikiją

Elvyra RIMKUVIENĖ, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vasario 27 d. mokykloje vyko mano organizuotas tradicinis meninio skaitymo konkursas ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”, kuriame dalyvavo priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai bei 1-4 klasių mokiniai. Kadangi tėveliai ir  mokytojai padėjo išmokti pasirinktus kūrinius, 18 skaitovų drąsiai žengė į sceną.

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas „Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis“