Ilona PAPIEVIENĖ, pavaduotoja ugdymui Vasario 6-a ikimokyklinukams, priešmokyklinukams, pradinių klasių mokiniams  bei penktokams buvo neformaliojo švietimo veiklos diena.

Skaitykite daugiau Linksma ir įdomi neformaliojo švietimo diena mažiesiems

2015-02-26

Ingrida EŽERSKIENĖ, biologijos mokytoja metodininkė Vasario 25 d. mokykloje tradiciškai svečiavosi Nemuno Deltos regioninio parko ekologas Robertas Kubilius ir kartu su biologijos mokytoja Ingrida Ežerskiene penktokams vedė ‚,žaliąją“ pamoką „Aukštumalos pelkės atgaivinimas“.

Skaitykite daugiau „Žalioji“ pamoka 5-oje klasėje

2015-02-26

Neringa JEGER ir Emilija KVASYTĖ, 3 f klasė Praėjusį penktadienį, t.y. vasario 20 dieną, vyko Šimtadienio šventė. Tai Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3f klasės mokinių Neringos Jeger ir Emilijos Kvasytės teatro projektinis darbas (vadovė teatro vyresnioji mokytoja Asta Neimantienė), kurį įgyvendinti padėjo visi klasės draugai.

Skaitykite daugiau Šimtadienis

Edita Pakamorytė, 9 klasė Vasario 17 d. devintokai kartu su klasės vadovu P. Viršilu vyko tolimą ekskursiją į Molėtų kraštą, kur aplankė Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir Molėtų astronomijos observatoriją.

Skaitykite daugiau Ekskursija į Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir Molėtų astronomijos observatoriją

Rima Krušienė, pavaduotoja ugdymui Vasario 13 d. nuo pat ryto mokyklos daugiafunkciame centre šurmuliavo 6-10 klasių mokiniai ir jų mokytojai. Čia vyko įvairios veiklos: maketo ,,Pamarys“, šokio klasėse ,,Lietuvai“ kūrimas, apyrankės  (juostos) ,,Lietuva“ pynimas, karaokė ,,Lietuviškai“, sportas ,,Visiems“, bendro šokio ,,Lietuvai“ pristatymas ir mokinių tarybos organizuotas protų mūšis ,,Apie Lietuvą“.

Skaitykite daugiau Neformaliojo švietimo diena Kintų pagrindinėje mokykloje

Asta MATVĖJĖVIENĖ, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Vasario 9-10 dienomis 3 klasės mokinės sukūrė  Morę, kuri dalyvavo Šilutėje prie H. Šojaus dvaro vykusiame Morių parade.

Skaitykite daugiau Trečiokų „Baisiai graži“ Morė

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Šilutės rajono kūno kultūros mokytojai vasario 4 dieną Kintų pagrindinėje mokykloje stebėjo integruotą kūno kultūros ir biologijos pamoką 9 klasės mokiniams. Pamoką „Kodėl reikia sportuoti?“ vedė biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Ežerskienė ir kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė.

Skaitykite daugiau Atvira integruota kūno kultūros ir biologijos pamoka „Kodėl reikia sportuoti?“

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Š. m. vasario 3 d. Vainuto gimnazijoje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų, gimusių 1998 metais ir jaunesnių, tinklinio finalinės varžybos.

Skaitykite daugiau Kintų vaikinai – rajono tinklinio varžybų prizininkai!

2015-02-04

Ramūnas GRIKŠAS, projektinių darbų grupės vadovas Sausio 19 dieną vyko 10 klasės mokinių pusmetinių projektinių darbų pristatymas. Daugelis dešimtokų vykdė praktinius su ugdomąja veikla susijusius darbus.

Skaitykite daugiau Projektinių darbų pristatymas