Asta NEIMANTIENĖ, lietuvių kalbos, teatro vyresnioji mokytoja Meninio skaitymo konkursas mokykloje, kaip ir kasmet, vyko sausio mėnesio viduryje. Šiemet jis buvo skirtas Lietuvos Etnografinių regionų metams paminėti.

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas, skirtas Etnografinių regionų metams

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Š. m. sausio 13 dieną KINTŲ pagrindinėje mokykloje vyko graži sporto šventė – rajono kaimo vietovių mokyklų finalinės 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Su kintiškiais varžytis atvyko daugkartiniai rajono čempionai – Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai ir bendraamžiai iš Žemaičių Naumiesčio gimnazijos. Šios komandos jau buvo tapusios nugalėtojomis […]

Skaitykite daugiau Kintiškiai – rajono „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų čempionai

Vida VIRŠILIENĖ, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė KINTŲ pagrindinės mokyklos jungtinė 3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo rajoninėse kaimo vietovių mokyklų mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinėse varžybose, kurios vyko Katyčiuose, ir laimėjo III-ąją vietą.

Skaitykite daugiau Pradinukų sėkmė – trečioji vieta rajoninėse varžybose

Foto reportažas

Skaitykite daugiau Sausio 13 Kintų pagrindinėje mokykloje

2015-01-13

Daiva KAUNIENĖ, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja Prieš Kalėdas ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su savo tėveliais gamino žaisliukus ir dalyvavo parodėlėje „Žaisliukas eglutei“. Šiais žaisliukais  papuošėme grupės Kalėdinę eglutę.

Skaitykite daugiau Kalėdų šventės darželyje

Nedas NEIMANTAS, 10 klasė 2014 metų lapkričio-gruodžio mėnesiais KINTŲ pagrindinėje mokykloje ir Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriuje vyko tinklinio 6×6 turnyras, kurį, vykdydami projektinį darbą, surengė dešimtokai Nedas Neimantas ir Artūras Taraškevičius.

Skaitykite daugiau Projektinis darbas – Tinklinio 6×6 turnyras

2015-01-05

Dėkojame dešimtokams, smagiai vedusiems pradinių klasių „Kalėdinės eglutės“ renginį, ir dvyliktokams, sumaniai vedusiems 5-12 klasių karnavalą.

Skaitykite daugiau Padėka

Jolita MAŽONAITĖ, 10 klasė, Vytenis PAPIEVIS, 9 klasė Gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima tarptautinė Antikorupcijos diena. Šiai dienai paminėti Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius organizavo lankstinukų konkursą „Korupcijos virusui- STOP!“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Buvo verta dalyvauti lankstinukų konkurse „Korupcijos virusui- STOP!“