Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, socialinė pedagogė Lapkričio 21 dieną mokyklos daugiafunkciame centre vyko renginys „Sveiks, sveteli mielas, svečiuosna atbildėjęs“, skirtas Pagyvenusių žmonių dienai. Šį, prieš kelerius metus tradiciniu tapusį, tačiau kurį laiką užmirštą, renginį atgaivino 3 klasės mokytoja Asta Matvėjėvienė, socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė.

Skaitykite daugiau „Sveiks, sveteli mielas, svečiuosna atbildėjęs“

2014-11-25

Rasa KLIŽENTYTĖ, 12 klasė Paskutinę spalio dieną anksti ryte prie pat mokyklos vienuoliktokai buvo ypač laukiami – juos pasitiko „krikštatėviai“ dvyliktokai.

Skaitykite daugiau Vienuoliktokų krikštynos

Rasa KAKNEVIČIENĖ, Vyresnioji IT mokytoja BEBRO varžybos 2014 vyko lapkričio 10-14 dienomis. Jose varžėsi 24985 mokiniai, tarp kurių ir 19 Kintų pagrindinės mokyklos 7, 9 ir 10 klasių mokinių.

Skaitykite daugiau Respublikinis informatikos ir IT konkursas BEBRAS

2014-11-24

Daiva KAUNIENĖ, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Lapkričio 6 dieną ikimokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai kartu su savo auklėtoja Daiva Kauniene ir jos padėjėja Zita Sakiene prisijungė prie gražios, jau tradicija tapusios ir įvairių įstaigų pamėgtos visuotinės iniciatyvos  “Pyragų diena”.

Skaitykite daugiau „Pyragų diena“

2014-11-22

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, socialinė pedagogė Visą savaitę (lapkričio 10 – 14 d.) mokykloje vyko pilietinė iniciatyva „Tolerancijos diena“, kurios metu 1-10 klasių mokiniai per etikos pamokas bei klasių valandėlių metu kūrė Tolerancijos knygą: po temos aptarimo kiekviena klasė įvairiomis technikomis iliustravo tolerancijos žodžio raides.

Skaitykite daugiau Tolerancijos savaitė

2014-11-18

Neringa KULBOKAITĖ, 10 klasė Spalio 30 d. 5-9 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo mokykliniame renginyje „Rudens popietė“. Kiekvienos klasės komanda prisistatė, demonstravo sukurtus iš gamtinės medžiagos drabužius ar jų detales, atliko įvairias kūrybines ir linksmas užduotis: pjaustė moliūgą, skuto bulves, atrinko žirnius nuo ryžių.

Skaitykite daugiau Nuotaikinga „Rudens popietė“

Daiva KAUNIENĖ, ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji  auklėtoja Spalio mėnesį ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo  veikloje „Mus esi ne sykį skynęs, rovęs ir ragavęs“, kurios metu susipažino su rudens darbais, gėrybių gausa, išmoko pavadinti daržoves, vaisius.

Skaitykite daugiau „Rudenėlio“ šventė ikimokyklinio ugdymo grupėje

2014-11-17

Lapkričio 11 d. rajono lietuvių kalbos mokytojams vyko seminaras „Kaip lietuvių kalbos pamokose integruojami įvairūs dalykai“, kuriame patirtimi apie vestas integruotas pamokas dalijosi mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė.

Skaitykite daugiau Patirties sklaida kolegoms

Irena ŠERKIENĖ, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lapkričio 12 dieną pirmokams vyko edukacinė pamoka „Stebuklingosios molio savybės“, kurią vedė Ąžuolo mamytė Šalnė Valčiukienė. Jai talkino mokytoja Irena ir Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Vaida.

Skaitykite daugiau Netradicinė pamoka „Stebuklingosios molio savybės“

Vaida NAUSĖDAITĖ, Šilutės r. sav. F. Bajoraičio VB Kintų filialo vyr.bibliotekininkė Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokytoja Vida Viršiliene kartu su Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo bibliotekininkėmis surengė vaikams pažintinę pamoką bibliotekoje „Lietuvių rašytojai“.

Skaitykite daugiau Pažintinė pamoka bibliotekoje apie lietuvių vaikų rašytojus