Melita GRAUŽINYTĖ, 8 klasė Gintarė KURŠAITYTĖ, 7 klasė Rugsėjo 16 dieną septintokai ir aštuntokai  dalyvavo mokslo festivalio  „ Erdvėlaivis Žemė 2014“ renginyje, kuris vyko Klaipėdos jūrų muziejaus delfinariume.

Skaitykite daugiau Kintiškiai dar viename mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginyje

Vytenis PAPIEVIS, 9 klasė Rugsėjo 18 dieną devintokams kelios pamokos vyko ne įprastoje aplinkoje, o Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje Klaipėdoje: kintiškiai dalyvavo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė” 2014 renginyje. Mus sutikusi studentė papasakojo, kokių profesijų įgyjama čia besimokant, kokie vyksta praktiniai užsiėmimai (pvz.: evakuoti, gelbėti žmones iš skęstančio laivo, taisyklingai plaukti jūroje ir kt.)

Skaitykite daugiau Išvyka į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą

Rima KRUŠIENĖ, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kintų vidurinė mokykla (mokykla pagrindine tapo nuo 2014 m. rugsėjo 1 d.), siekdama gerinti ugdymo kokybę, 2014 m. balandžio, gegužės mėnesiais dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro vykdomame projekte ,,Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas, 4 etapas“.

Skaitykite daugiau Standartizuotų testų taikymas mūsų mokykloje

Nijolė JUSTIENĖ, Šilutės r. sav. F. Bajoraičio VB Kintų filialo bibliotekininkė Kiekvienas rugsėjis į mokyklas sukviečia būrius mokinių – prasideda nauji mokslo metai. Prasideda naujas gyvenimo etapas ir mažiesiems pirmokams. Jiems viskas nauja: mokytoja, klasės draugai, suolas, kėdė, lenta ir visa, kas aplink. Norisi viską pažinti, suprasti. Dažnai pažintis prasideda nuo knygų.

Skaitykite daugiau Susikibę už rankučių skubam išsirinkt knygučių

Informaciją skelbia: Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, biudžetinė įstaiga, adresas – Kuršių g. 19, Kintų mstl., Šilutės r., LT-99358, tel.: 8-441-41135, 868574751. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190697016.

Skaitykite daugiau Informacija apie laisvą mokytojo pareigybę

Vytenis PAPIEVIS, 9 klasė Rugsėjo 12 dieną grupė Kintų pagrindinės mokyklos mokinių ir Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus gimnazistų dalyvavo gabiems mokiniams skirtoje mokomojoje išvykoje – Kauno Technologijos universitete vykstančiuose mokslo festivalio renginiuose.

Skaitykite daugiau Kintiškiai mokslo festivalio renginiuose

Asta GUŽAUSKIENĖ, „Deimos“ šokių kolektyvo vadovė Šokėjams, šių metų pasaulio lietuvių Dainų šventės „Čia – mano namai“ dalyviams, Šilutės r. savivaldybės dovana – kelionė į Palangą! Tad šokių kolektyvo „Deima“ šokėjai kartu su vydūniečiais (Vydūno gimnazijos šokėjais – vadovė Asta Gužauskienė) saulėtą rugsėjo 9-osios sekmadienį leido Lietuvos kurorte Palangoje. Mokinius į kelionę lydėjo Asta  Gužauskienė […]

Skaitykite daugiau Dainų šventės dalyviams dovana – kelionė

Kas vyksta Kintų pagrindinėje mokykloje ir Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriuje, nuo rugsėjo 2 dienos galima sužinoti ir socialiniame tinkle Facebook.

Skaitykite daugiau Socialiniame tinkle Facebook ir Kintų pagrindinė mokykla

Asta GUŽAUSKIENĖ, choreografijos mokytoja metodininkė 2014 m. liepos 1-6  dienomis jungtinė Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ ir Šilutės Vydūno gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvo „Žvilgis“ merginų grupė (vadovė Asta Gužauskienė) dalyvavo 2014 m. pasaulio lietuvių Dainų šventės „Čia – mano namai“ šokių dienoje „Sodauto“.

Skaitykite daugiau Nepaprastas bendrystės jausmas Dainų šventėje

2014-09-05

KINTŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA, Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ SKYRIUS Mokinių tėvų susirinkimas Trečiadienį (2014-09-10) 17.00 val. Daugiafunkcio centro aktų salėje Kintų pagrindinės mokyklos 0-10 ir Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus 11-12 (3-4 gimnazijinių) klasių MOKINIŲ TĖVŲ SUSIRINKIMAS

Skaitykite daugiau Mokinių tėvų susirinkimas