2014-06-25

Nijolė SODONIENĖ, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kintų vidurinės mokyklos mokytojų grupė kartu su Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos mokytojais, kaimyniškai bendraudami, birželio 20 d. lankėsi Ventspilyje.

Skaitykite daugiau Ventspily – pas kaimynus latvius

2014-06-25

Asta GUŽAUSKIENĖ, atsakinga už projekto Atvira jaunimo erdvė „Noriu, Galiu, Darau!“ rengimą  ir vykdymą Birželio 14-15 dienomis prie Kintų vyko Šilutės jaunimo sąskrydis, kuriame dalyvavo ir Kintų Atviros (14-29  m. amžiaus) jaunimo  erdvės „Noriu, Galiu, Darau!“ komanda: Vaida Nausėdaitė  (vadovė), Lina Tunylaitė, Jolita Mažonaitė, Samanta Kuršaitytė, Vaidas Morkūnas, Tadas Cirtautas, Viktoras Kulbokas, Ramūnas Gečas.

Skaitykite daugiau Šilutės jaunimo sąskrydis Kintuose

Nijolė SODONIENĖ, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kintų vidurinės mokyklos mokiniai, skatinami savo klasės vadovų, mokslo metus baigė ekskursijomis, kurių metu labiau pažino pasaulį, save ir bendraklasius.

Skaitykite daugiau Ekskursijos – pažįstame pasaulį ir save

Asta GUŽAUSKIENĖ, atsakinga už projekto vykdymą Pagal Kintų vidurinės mokyklos daugiafunkcio skyriaus Atviros jaunimo erdvės projektą „Noriu, Galiu, Darau!“ birželio 12 d. vyko praktinis užsiėmimas „Rankų priežiūra“, kurį vedė buvusi Kintų vidurinės mokyklos mokinė Agnė Kasčiuškevičiūtė-Venckienė. Ačiū Agnei!

Skaitykite daugiau Projekto „Noriu, Galiu, Darau!“ praktinis užsiėmimas

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, vyresnioji socialinė pedagogė Birželio 2-6 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“, kurioje piešė, žaidė, sportavo, keliavo, bendravo, dalinosi įspūdžiais 1-4 klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Gegužės 27 dieną gausus vaikų būrys sugužėjo į mokyklos sporto aikštyną. Kaip kasmet taip ir šįmet vyko mokyklos priešmokyklinės grupės, pradinių klasių mokinių mokyklos Sporto šventė. Į šventę atvyko Sakūčių skyriaus vaikai ir patys mažiausieji Kintų darželinukai.

Skaitykite daugiau Linksma pradinių klasių Sporto šventė

2014-06-10

Nijolė SODONIENĖ, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Penktokai gegužės 23 dieną mokėsi ne mokykloje, o Šilutės muziejuje. Jie dalyvavo edukacinėse programose „Knygos istorija“ ir „Dvarų kultūra“.

Skaitykite daugiau Įspūdingos pamokos muziejuje

2014-06-09

Asta GUŽAUSKIENĖ, skyriaus kuratorė, atsakinga už projektą Startuoja Kintų vidurinės mokyklos daugiafunkciame skyriuje naujas projektas: Atvira jaunimo erdvė: „Noriu, Galiu, Darau!“.

Skaitykite daugiau Startuoja „Noriu, Galiu, Darau!“

Asta GUŽAUSKIENĖ, skyriaus kuratorė Birželio 4 dieną Kintų vidurinės mokyklos daugiafunkciame skyriuje pagal sutartį su Vilniaus Ugdymo Plėtotės Centru vyko mokymai suaugusiems „Motyvacijos kėlimas“ siekiant suteikti teorinių ir praktinių žinių apie motyvaciją, ugdyti pasitikėjimą savimi, lyderystės įgūdžius, atsakomybę už savo gyvenimo kūrimą, grupinio darbo įgūdžius skatinant savęs ir savo poreikių pažinimą.

Skaitykite daugiau Savęs pažinimas ir motyvacijos kėlimas

2014-06-06

Violeta KLIŽENTIENĖ, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams 2014 m. birželio 3 d. mokykloje vyko civilinės saugos pratybos – evakuacija iš mokyklos gaisro pavojaus atveju. Pratybų tikslas – įsitikinti ar mokiniai, mokytojai ir aptarnaujantis personalas geba per užsiėmimus įgytas žinias pritaikyti praktiškai.

Skaitykite daugiau Civilinės saugos diena mokykloje