2014-05-30

Asta MATVĖJĖVIENĖ, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gegužės 16 d. Kintų vidurinės mokyklos daugiafunkciame skyriuje vyko gražus priešmokyklinės grupės bei pradinių klasių mokinių koncertas, skirtas Šeimos dienai.

Skaitykite daugiau Koncertas, skirtas Šeimos dienai

2014-05-27

Pranešame, kad Kintų vidurinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. bus 5 laisvos vietos.

Skaitykite daugiau Laisvos vietos Kintų vaikų darželyje

2014-05-21

Jolita MAŽONAITĖ, 9 klasė Kintuose yra daug mokinių, kurie garsina mūsų mokyklos vardą už jos ribų. Tarp jų –  rankų lenkikas vienuoliktokas Vaidas Morkūnas, kuris sutiko atsakyti į klausimus apie save ir savo tvirtarankius brolius bei jų trenerį – buvusius mūsų mokyklos mokinius.

Skaitykite daugiau Pokalbis su tvirtarankiu Vaidu Morkūnu

2014-05-20

Ona ALIŠAUSKIENĖ, istorijos vyresnioji mokytoja Gegužės 19 dieną minima Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Minėdami šią dieną grupė mūsų mokyklos vienuoliktokų ir devintokų lankėsi Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 305 pėstininkų kuopos dislokacijos vietoje Armalėnuose.

Skaitykite daugiau Viešnagė pas kariškius

Vaida NAUSĖDAITĖ ir Palmyra JANČIAUSKIENĖ Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų ir Vilkyčių filialų vyr. bibliotekininkės Gegužės 6 d. Kintų vidurinėje mokykloje bei Vilkyčių bibliotekoje vyko paskaita „Mitas ir mitinio mąstymo atspindžiai šiuolaikinėje kultūroje“, kurią skaitė Klaipėdos valstybinės kolegijos socialinių mokslų fakulteto kultūros vadybos katedros lektorė Virginija Kvasaitė. Paskaitoje dalyvavo Šilutės r. Kintų vidurinės mokyklos […]

Skaitykite daugiau Mitas ir mitinio mąstymo atspindžiai šiuolaikinėje kultūroje

2014-05-08

Sonata RANGIENĖ, l.e. direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas Balandžio mėnesio paskutinę savaitę 5- 11 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo akcijoje „DAROM 2014“. Kiekviena klasė nuoširdžiai padėjo švarinti ir gražinti savo gyvenvietę.

Skaitykite daugiau Kintiškiai akcijoje „DAROM 2014“

Kvalifikaciniai reikalavimai.

Skaitykite daugiau Šilutės rajono savivaldybė skelbia konkursą Šilutės r. Kintų vidurinės direktoriaus pareigoms eiti

2014-05-06

Asta GUŽAUSKIENĖ, choreografijos mokytoja metodininkė Gegužės 2-os vakare Kintuose vyko koncertas – paroda „Mamai“. Darbelių parodą ir rankų darbo gėles bei paukščius visoms mamoms dovanojo Kintų vidurinės mokyklos neformaliojo ugdymo būrelio ‚Amatų mokyklėlė“ mokiniai, kuriems vadovauja technologijų vyresnioji mokytoja Sonata Rangienė.

Skaitykite daugiau Koncertas – paroda „Mamai“

Jolita MAŽONAITĖ, 9 klasė Neišblėsta iš atminties integruota pamoka „K. Donelaitis-Vydūnas“. Tokią srautinę pamoką kovo 21 dieną 8-11 klasių mokiniams vedė Kintų vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė ir Vydūno draugijos pirmininkė Rima Palijanskaitė.

Skaitykite daugiau Integruota srautinė pamoka „K. Donelaitis-Vydūnas“

2014-05-02

Jolita MAŽONIAITĖ, 9 klasė Balandžio 28 dieną  5-11 klasių mokiniai, pasiruošę  dalyvauti pavasario krose, būriavosi stadione prie Kintų miško. Susirinko nemažas būrys: 39 mergaitės ir 37 berniukai. Kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė paskelbė, kad visi bėgs ištvermės reikalaujantį nuotolį – 1,3 km. (vadinamą mažąjį ratą).

Skaitykite daugiau Pavasario krosas mokykloje