Jolita MAŽONAITĖ, 9 klasė Gruodžio 17 dieną kintiškiai dalyvavo Katyčių pagrindinėje mokykloje vykusiame tarpmokykliniame protų kovų turnyre „…kol esam lietuviai, to krašto nenustosim…“, skirtame Klaipėdos krašto prisijungimo prie Didžiosios Lietuvos 90-mečiui paminėti. Taigi, visi klausimai ir užduotys buvo susijusios su Mažosios Lietuvos 1919-1925 m. laikotarpiu.

Skaitykite daugiau Kintiškių „Vėlukas“ protų kovų turnyre

2013-12-30

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Trys mokiniai, labiausiai draugaujantys su knyga, atstovavo mūsų mokyklai rajono 5-10 klasių mokinių skaitymo skatinimo popietėje „Gyvenu su knyga“, kuri vyko gruodžio 13 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.

Skaitykite daugiau Popietėje „Gyvenu su knyga“

Viktorija Špatkauskaitė, 8 klasės mokinė Šių metų gruodžio 3 d. 8 klasės mokinių komanda, kurią ruošė biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Ežerskienė ir teatro vyresnioji mokytoja Asta Neimantienė, rajoniniame konkurse, skirtame Tarptautinei AIDS dienai paminėti,  iškovojo I-ąją vietą.

Skaitykite daugiau Šaunuoliai aštuntokai – konkurse I-oji vieta

2013-12-30

Asta Gužauskienė, skyriaus kuratorė Apie 50 mažų ir didelių žmogiukų 2013 m. gruodžio 19 d. vakarą susirinko į pačių mažiausiųjų (darželinukų) Kalėdinę šventę Kintų vidurinės mokyklos daugiafunkcio skyriaus salėje.

Skaitykite daugiau Mažieji Kalėdinėj šventėj

Prieš pat moksleivių Žiemos atostogas Kintų vidurinės mokyklos dailės mokytoja Vilma Zymonienė su savo talkininkais ir talkininkėmis labai gražiai karpiniais papuošė mokyklą.

Skaitykite daugiau Naujuosius 2014 metus mokykla pasitinka gražiai pasipuošusi

2013-12-20

Simona Matuizaitė ir Jonas Vitkauskas, 10 klasė Gruodžio 6 dieną Kintų vidurinėje mokykloje vyko 5-8 klasių matematikos konkursas „GUDRUČIAI“, kurį vykdydami projektinį darbą organizavo dešimtokai Simona Matuizaitė ir Jonas Vitkauskas. Konkurso tikslas – išsiaiškinti, kuri iš šių klasių yra „matematiškai“ sumaniausia.

Skaitykite daugiau Matematikos konkursas „GUDRUČIAI“

2013-12-20

Jurgita Tamošiūnienė, vyresnioji socialinė pedagogė Praėjusią savaitę Kintų vidurinėje mokykloje mokiniai buvo kviečiami prisijungti prie Gerumo akcijos, kurios tikslas – padovanoti Kintų seniūnijos mažiesiems vaikams kalėdinių dovanėlių.

Skaitykite daugiau GERUMO akcija

Skaitykite daugiau Šaunuoliai aštuntokai – konkurse I-oji vieta

2013-12-16

Vaida Nausėdaitė, Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyr. bibliotekininkė Gruodžio 6 d. Šilutės r. F. Bajoraičio Kintų filialo bibliotekoje susirinko Kintų vidurinės mokyklos ketvirtokų būrys kartu su mokytoja Irena Šerkiene į netradicinę pamoką „Mitologija. Dievai ir deivės“. Pagal projektą „Elektroninių paslaugų vadybininkai – kompetentingi bibliotekininkai“ Kintų biblioteka neseniai įsigijo naują projektorių […]

Skaitykite daugiau Dievai ir deivės Kintų bibliotekoje

Vaida Nausėdaitė, Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyr. bibliotekininkė Lapkričio pabaigoje ir gruodžio pradžioje Kintų vidurinės mokyklos 5-9 klasių mokiniams buvo pristatyta „Amazon Kindle“ elektroninė skaityklė. Tai specializuotas elektroninis įrenginys, skirtas elektroninių knygų skaitymui. Pristatymas parengtas vykdant projektą „Elektroninių paslaugų vadybininkai – kompetentingi bibliotekininkai“.

Skaitykite daugiau Elektroninės skaityklės pristatymas Kintų vidurinėje mokykloje