2013-11-29

Ona Ališauskienė, istorijos vyresnioji mokytoja Lietuvos Kariuomenės diena buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Šia proga lapkričio 22 d., penktadienį, vyko renginys, kurį ruošė ir vedė 11 klasės mokiniai. Dalyvaujančios konkurse 7-10 klasių mokinių komandos įdomiai prisistatė ir pateikė medžiagą apie pasirinktą kariuomenės rūšį. Visiems teko  atlikti testo užduotis.

Skaitykite daugiau Konkursas Kariuomenės dienai paminėti

Ona Ališauskienė, istorijos vyresnioji mokytoja Lapkričio 18-22 dienomis per Antikorupcinę savaitę mokykloje buvo organizuota įdomių renginių, tarp jų ir susitikimas su STT (specialiųjų tyrimų tarnybos) atstovu. Kiekvienoje klasėje valandėlės metu buvo kalbamasi apie korupciją, jos priežastis ir rūšis bei sukuriamas plakatas antikorupcijos tema.

Skaitykite daugiau Antikorupcinę savaitę susitikimas su STT atstovu

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lapkričio 15 dieną aš ir mano mokiniai  pirmokai surengėme popietę ,,Rudenėlį palydint“, į kurią pakvietėme ir tėvelius. Renginio pradžioje mokiniai parodė programėlę: vaidino pasaką ,,Ropė“, dainavo daineles ir deklamavo eiles apie rudens gėrybes.

Skaitykite daugiau Pirmokų popietė ,,Rudenėlį palydint“

2013-11-21

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Mokyklos laikraštis „Kintukas“ leidžiamas jau dešimti metai. Žinutes, straipsnelius apie įvairų ir turiningą mūsų mokyklos gyvenimą rašo ir mokiniai, ir mokytojai. Būdama tekstų redaktore, ypač džiaugiuosi redaguodama žinutes apie mokinių sėkmingą dalyvavimą ir laimėjimus įvairiuose konkursuose, olimpiadose, varžybose.

Skaitykite daugiau Mokyklos laikraštis „Kintukas“

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Visą savaitę (lapkričio 11-15 d.) mokykloje vyko pilietinė iniciatyva „Tolerancijos diena“.                1-11 klasių vadovai savo klasės valandėlės metu siūlė mokiniams sukurti gėlę – tolerancijos simbolį. Tokią ypatingą gėlę galima dovanoti ne tik draugui ar mylimam žmogui, bet ir tam, kurio galbūt tu nemėgsti, kuris yra kitoks, bet tu jį toleruoji – […]

Skaitykite daugiau Minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną

Vytenis Papievis, 8 klasė Spalio 31 dienos vakare grupė 5-8 klasių mokinių dalyvavo Švėkšnoje vykusioje akcijoje „Mes už šviesą“.

Skaitykite daugiau Kintiškiai akcijoje „Mes už šviesą“

2013-11-07

Jolita Mažonaitė, 9 klasė Spalio 17 dieną vyko Kintų vidurinės mokyklos 5-11 klasių mokinių rudens kroso varžybos, kuriose reikėjo įveikti 1,3 km nuotolį.

Skaitykite daugiau Mokyklos rudens kroso varžybos

Klaipėdietis Gintaras Paulionis (1945-1994m.) svajojo perplaukti Baltijos jūrą. Ruošdamasis šiam žygiui, pagal senųjų Niufaundlendo žvejų dorių brėžinius pasistatė irklinę valtį, kurią pavadino Alfredo Jenseno vardu. 1994 m. birželio 28 dieną Gintaras Paulionis išplaukė iš Klaipėdos, liepos 14 dieną pasiekė Švedijos, vėliau – Danijos krantus.

Skaitykite daugiau Spalio 19 d. Drevernoje vykusiame bėgime, skirtame G.Paulioniui atminti, dalyvavo ir kintiškiai