2013-10-24

Nijolė Sodonienė, klasės vadovė Penktokų klasės valandėlėje, kuri vyko spalio 16 d., svečiavosi  karjeros ugdymui koordinatorius Vytautas Laurinavičius. Jis su mokiniais svarstė,  kodėl žmonės dirba.

Skaitykite daugiau Kodėl žmonės dirba?

Elena Lučinskienė, matematikos mokytoja metodininkė Jaučiant mokykloje rudens atostogų nuotaiką, spalio 10-17 d. vyko mokinių mėgstamas tradiciniu tapęs konkursas „Matematinės gudrybės“, kurį organizavo ir vedė mokytojai Pranciškus Viršilas ir Elena Lučinskienė. Kadangi 5-8 klasių mokiniams užduotys buvo siejamos su kasdienine veikla, jos parodė matematikos svarbą pažįstant realų pasaulį.

Skaitykite daugiau Konkursas „Matematinės gudrybės“

Jolita Mažonaitė, 9 klasė Spalio 3 dieną keturi mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Šilutės rajono jaunučių (gim. 1998-1999 m.) ir vaikų (gim. 2000 m. ir jaunesni) rudens lengvosios atletikos taurės varžybose, kurios vyko Šilutės miesto stadione. Kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė atrinko kintiškius, kurie  pajėgūs konkuruoti net su šilutiškiais, lankančiais sporto mokyklą.

Skaitykite daugiau Dvi prizinės vietos rudens lengvosios atletikos taurės varžybose

2013-10-13

Tikriausiai dar nespėjome užmiršti, kaip Mokytojo dienos proga Kintų vidurinėje mokykloje lankėsi ir savo mokytojus šia proga pavadavo buvęs auklėtinis Tomas Vaškys. Savo pamokose jis pasakojo apie svajones ir siūlė būdus, kaip jas reikia įgyvendinti.

Skaitykite daugiau Filmukas jau sukurtas

Vytenis Papievis, 8 klasė Spalio 2 dieną aštuntokai kartu su biologijos mokytoja  I. Ežerskiene ir auklėtoju P. Viršilu lankėsi Ventės ornitologijos stotyje. Išvykos tikslas – susipažinti su Lietuvos paukščių migracijos keliais ir paukščių žiedavimu.

Skaitykite daugiau Aštuntokų išvyka į Ventės rago ornitologinę stotį

2013-10-12

Elma Petniūnienė, Sakūčių skyriaus pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Sakūčių skyriaus mokiniams spalio 4-a buvo įsimintina diena. Mokytojų dienos proga mokytoją Elmą Petniūnienę pavadavo gydytojas Vytautas Mockus ir studentė Ovidija Lileikytė.

Skaitykite daugiau Įsimintinos pamokos Sakūčiuose

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jau ketvirtą kartą mūsų mokykloje Mokytojų dienos proga Gyvenimo pamokas vedė svečiai. Direktorės pavaduotojos ugdymui Sigitos Žilinskienės pakviesti noriai atvyko pasidalyti savo žiniomis, patirtimi įdomūs mūsų seniūnijos žmonės ir buvę mokiniai.

Skaitykite daugiau Mokytojų dieną savitos Gyvenimo pamokos ir parodos

Vaida Nausėdaitė, Kintų filialo bibliotekininkė 2013 m. rugsėjo 18 ir spalio 2 dienomis Kintų vidurinės mokyklos 5 klasės mokiniams (mokytoja Nijolė Sodonienė) vyko  netradicinės lietuvių kalbos pamokos bibliotekoje.

Skaitykite daugiau Lietuvių kalbos pamokos Kintų bibliotekoje

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Šiemet mano auklėtiniams vėl nusišypsojo laimė. Rugsėjo mėnesį net 11-a klasės mokinių dalyvavo piešinių konkurse „Nyderlandai: mano svajonių karalystė“ bei varžėsi  dėl prizų – galimybės apsilankyti Nyderlandų Karalystės flotilės kariniuose laivuose.

Skaitykite daugiau Ketvirtokai konkurso „Nyderlandai: mano svajonių karalystė“ nugalėtojų gretose

Aurimas Liekis, anglų kalbos vyresnysis mokytojas Europos Kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje. Anglų kalbos mokytojai Regina Gumuliauskienė ir Aurimas Liekis diskutavo su vyresniaisiais mokiniams apie užsienio kalbų mokėjimo svarbą Europos valstybėse.

Skaitykite daugiau Europos Kalbų dieną mokinių darbų paroda