Ingrida Ežerskienė, 7 klasės vadovė Šių metų rugsėjo 10–19 dienomis penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose – vyko dešimtojo Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginiai. Septintokai kartu su auklėtoja I. Ežerskiene ir mokytoja S. Rangiene dalyvavo viename iš jų, kuris vyko Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje Klaipėdoje.

Skaitykite daugiau Septintokai Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginyje

Asta Gužauskienė, šokių kolektyvo „Deima“ vadovė Rugsėjo 12 dieną Kintų vidurinės mokyklos merginų tautinių šokių grupė pristatė dalį programos iš 2014 metų Pasaulio lietuvių dainų šventės šokių dienos repertuaro Šilutės Vydūno gimnazijoje.

Skaitykite daugiau Kintiškių ir vydūniečių draugystė tęsiasi

2013-09-12

Jolita Mažonaitė, 9 klasė Kaip ir daugelyje mokyklų, taip ir mūsų šįmet mokslo metų pradžia vyko rugsėjo 2 dieną. Tik šįkart Kintuose nuo pat ryto pliaupęs lietus pakeitė šventės vietą. Tradiciškai šią dieną mokiniai būriuodavosi aikštelėje prie mokyklos. O tądien dėl tokių oro sąlygų visi rinkosi į naujai suremontuotą  Kintų daugiafunkcį centrą.

Skaitykite daugiau Kitokia Rugsėjo 1-oji Kintuose

2013-09-02

Šiandien, rugsėjo 2 d., Kintuose įvyko Mokslo ir žinių šventė.

Skaitykite daugiau Mokslo ir žinių šventė