Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė 2013 m. birželio 14-16 dienomis Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ (vadovė Asta Gužauskienė) merginų grupė kartu su Šilutės Vydūno gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvo „Žvilgis“ (vadovė Asta Gužauskienė) merginų grupe dalyvavo eksperimentinėje 2014 m. dainų šventėje Marijampolėje.

Skaitykite daugiau „Deima“ respublikinėje šokių šventėje Marijampolėje

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Trečiokams pasibaigę mokslo metai buvo kūrybingi, darbingi ir sėkmingi. Paraginti mokytojos, jie dalyvavo Europos parlamento Informacijos biuro Lietuvoje surengtame piešinių konkurse „Spalvingas Europos gyvūnijos pasaulis“.

Skaitykite daugiau Kūrybingi, darbingi ir sėkmingi mokslo metai trečiokams

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, vyresnioji socialinė pedagogė Birželio 3 dieną prasidėjo tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“, į kurią susirinko būrys Kintų vidurinės mokyklos mokinių. Visą savaitę 1-4 klasių jie bendravo, žaidė, piešė, sportavo, keliavo, dalinosi įspūdžiais.

Skaitykite daugiau Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“

2013-06-07

Vaida Venckutė, 7 klasė Birželio 4 d. mes, septintokai, buvome įdomioje ekskursijoje – susipažinome su kai kuriomis Žemaitijos vietomis. Akmenuotame Mosėdyje lankėmės V. Into sodyboje, kurioje labai daug didelių ir mažų įvairiai panaudotų akmenų.

Skaitykite daugiau Septintokų ekskursija

2013-06-02

Asta Gužauskienė, |šokio kolektyvo „Deima“ vadovė Gegužės 25 d. Šilutės miesto šventės Jaunimo parke aktyviai dalyvavo ir Kintų vidurinės mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Jaunimo parke