Gegužės 29 d. Kintų vidurinėje mokykloje nuskambėjo Paskutinis skambutis dvylikai XLIV laidos abiturientų.

Skaitykite daugiau Mokyklą baigė 44 abiturientų laida (papildyta)

2013-05-24

Asta Gužauskienė, šokių kolektyvo „Deima“ vadovė Gegužės 18 dieną visi buvo kviečiami į gegužinę, vykstančią  Kintų Vydūno centro kieme. Kartu su svečiais iš Sovetsko (Rusija), iš Saugų bei Kintų vyresniųjų šokių grupėmis „Kintai“, „Kanarėlės“ sukosi ir Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ jaunimo bei merginų grupių šokėjai.

Skaitykite daugiau „Gegužinėj…“

2013-05-16

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, karjeros koordinatorė Gegužės 13 d. mokykloje po pamokų vyko susitikimas su daugkartine Lietuvos, Olandijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos taekwondo čempione Ana Gorbunova ir Europos jaunimo, Baltijos šalių, Lietuvos daugkartiniu čempionu Ovidijumi Ringiu.

Skaitykite daugiau Karjeros pamoka su sportininkais

Saulius SODONIS, informacinių technologijų mokytojas Gegužės 9 dieną Šilutės Vydūno gimnazijoje įvyko 10 mokslinė konferencija „Informacinės technologijos mokinių darbuose“. Joje Kintų vidurinę mokyklą atstovavo Vytenis Papievis ir Jonas Vitkauskas.

Skaitykite daugiau Kintiškių atstovai dešimtoje informatikų konferencijoje

2013-05-10

Asta Gužauskienė, „Deimos“, „Kanarėlių“, „Kintų“ šokių kolektyvų vadovė Gegužės 3 d. Kintų naujojoje kultūros salėje vyko koncertas „Mamai“.

Skaitykite daugiau Koncertas „Mamai“

Asta Gužauskienė, šokių kolektyvo „Deima“ vadovė 2013 m. balandžio 18 d.  vyko rajono mokyklų aerobikos fiesta „Pavasario žiedai 2013“, kurioje puikiai pasirodė mūsų mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ 7-8 klasių aerobikos grupė ir pelnė masiškiausios grupės nominaciją!

Skaitykite daugiau Aerobikos fiestoj „Pavasario žiedai 2013“

Jolita Mažonaitė, 8 klasė Balandžio 23 dieną kintiškiai, vadovaujami kūno kultūros vyresniosios mokytojos Linos Leikuvienės, dalyvavo pavasario kroso varžybose, kurios tradiciškai surengtos šalia Šilutės stadiono. Iš viso dalyvavo 13 komandų. Kintiškiams atstovavo penkiolika 5-10 klasių mokinių.

Skaitykite daugiau Kintiškius pavasario kroso varžybose lydėjo sėkmė

Asta Gužauskienė, šokių kolektyvo „Deima“ vadovė 2013 m. balandžio 26 d. mūsų mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ dvi grupės dalyvavo respublikinėje aerobikos ir šokių fiestoje Klaipėdoje.

Skaitykite daugiau „Deima“ respublikinėje aerobikos ir šokių fiestoje

Asta Gužauskienė, šokių kolektyvo „Deima“ vadovė Balandžio 19 d. trys kolektyvo „Deima“ grupės pasirodė Šilutės kultūros ir pramogų centro scenoje – vykusiame rajoniniame šokių festivalyje „Šokim trypkim 2013“.

Skaitykite daugiau Šokių kolektyvas „Deima“ festivalyje „Šokim trypkim 2013“