Augustė Ežerskytė, 9 klasė Balandžio 4 dieną Kintų vidurinėje mokykloje vyko renginių savaitė, skirta Žemės dienai paminėti.

Skaitykite daugiau Konkursas „Pažink savo gamtinę aplinką”

Sigita Kasparavičienė, F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Praėjus gražiausiai pavasario šventei, Kintų vidurinėje mokykloje švęsti Vaikų Velykėles kvietė F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas ir Kintų Vydūno kultūros centras. Balandžio 4 d. mokykloje susirinko gausus būrys pradinių klasių ir ikimokyklinio ugdymo grupės mokinių.

Skaitykite daugiau Atvelykio šventėje – ne tik margučių ridenimo varžytuvės

2013-04-15

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, karjeros koordinatorė Balandžio 8 d. mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę plačiau sužinoti apie laivų agento specialybę. Mokykloje lankėsi buvęs jos mokinys, UAB „Limarko grupė“ laivų agentas Andrius Ališauskas.

Skaitykite daugiau Karjeros pamoka

Praėjusį trečiadienį Šilutėje vyko 6-7 klasių moksleivių informatikos konkursas „RAM‘ukai“. Jame nugalėjo pirmą kartą jame dalyvavusi Pagėgių A. Mackaus gimnazijos moksleiviai. Kintų vidurinės mokyklos komanda „Kintukai“ vietą šiame konkurse iškovojo antrąją. Tai geriausias rezultatas iš visų 9 šiame konkurse Šilutės rajono mokyklų komandų būrio.

Skaitykite daugiau Kintų moksleivių komanda – geriausia rajone

2013-04-04

Lina Leikuvienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Š. m. kovo 14 dieną Katyčių pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninės 3-4 ir 5-6 klasių varžybos.

Skaitykite daugiau Esame „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“