Jurgita Tamošiūnienė, vyresnioji socialinė pedagogė Šių metų kovo 18-22 dienomis Kintų vidurinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“. Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Skaitykite daugiau Akcija „Savaitė be patyčių“

2013-03-25

Sigita Kasparavičienė, F.Bajoraičio Viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Biblioteka jau senokai suvokiama ne tik kaip knygų saugykla, aptarnaujanti skaitytojus ir skolinanti jiems leidinius, bet ir suteikianti skaitytojams bei lankytojams platų spektrą įvairių paslaugų. Gaila, tačiau ne visuomet žinome, ką mums gali duoti biblioteka ir kokias paslaugas ji teikia gyventojams.

Skaitykite daugiau Biblioteka – atvira visiems

Simona Matuizaitė ir Jonas Vitkauskas, 9 klasė Kovo 6 dieną mūsų mokykloje vyko Šilutės rajono 5-8 klasių matematikos viktorina ,,MĄSTYK, SKAIČIUOK, SPĖK”,  kurioje  dalyvavo šešios komandos: Martyno Jankaus, Juknaičių, Usėnų, Gardamo, Pašyšių pagrindinių bei Kintų vidurinės mokyklų komandos.

Skaitykite daugiau Rajoninė viktorina ,,MĄSTYK, SKAIČIUOK, SPĖK”

2013-03-25

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, karjeros koordinatorė 8-10 klasių mokiniams vasario 25 d. vyko karjeros pamokos ir konsultacijos, kurias vedė karjeros konsultantė Jolanta Prialgauskienė.

Skaitykite daugiau Karjeros pamokos

2013-03-20

Vida Viršilienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Kintų Vydūno kultūros centro palėpėje kovo 8 d. pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės auklėtiniai dalyvavo tradiciniame meninio skaitymo konkurse ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis‘‘, kurį jau kelerius metus organizuoja pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Elvyra Rimkuvienė.

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas

2013-03-20

Jūratė Karpauskienė, logopedė Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo „Tūkstantis gervelių” akcijoje, kurios tikslas – išlankstyti 1000 popierinių rožinių arba baltų gervelių ir padovanoti įvairiomis ligomis sergantiems ligoniams.

Skaitykite daugiau Geriems darbams reikia mūsų!

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vasario mėnesį Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyriuje vyko Saugų zonos pradinių klasių mokinių konferencija „Noriu žinoti“. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos trys mokiniai.

Skaitykite daugiau Konferencijoje ,,Noriu žinoti“.

2013-03-06

Eleonora Miknienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja Vasario pabaigoje vyko rajoninė rusų kalbos olimpiada. Joje, kaip visuomet, gausiai ir sėkmingai dalyvavo mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai.

Skaitykite daugiau Ir vėl sėkmė

2013-03-01

Šimtadienio Kintų vidurinėje mokykloje įspūdžiai. Spausti čia Mokyklos direktorė surežisavo super vaidinimą, kurio aktoriais buvo LIV laidos abiturientai. Žiūrėti čia.

Skaitykite daugiau Šimtadienis