Vytenis Papievis, 7 klasė Vasario 22 dieną  po pamokų mes, septintokai ir klasės vadovas Pranciškus Viršilas, vykome į Šilutę išnaudoti „Valentino vakare“ laimėtą prizą – žaisti boulingą.

Skaitykite daugiau Septintokų laimėtas prizas – žaisti boulingą

Sigita Kasparavičienė, Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Kintų vidurinėje mokykloje vasario 14 d. (ketvirtadienį) Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas surengė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimą. Mokiniams ir mokytojams apie 1918 metų Vasario 16-osios Aktą ir jo signatarus pasakojo Salos etnokultūros centro vadovė Birutė Servienė.

Skaitykite daugiau Paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 95-osios metinės

Sigita Kasparavičienė, Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Šių metų vasario 4 d. Sigitas Geda – poetas, dramaturgas, kritikas, vertėjas bei eseistas – būtų šventęs 70-ąjį gimimo jubiliejų. Vasario 5 dieną trečios klasės mokiniai kartu su mokytoja Irena Šerkiene bibliotekoje paminėjo šią progą.

Skaitykite daugiau Bibliotekoje paminėtos Sigito Gedos 70-osios gimimo metinės

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šiandien, Užgavėnių dieną, mokykloje vyko ne tik linksmas šėliojimas, bet ir konkursas. Iš anksto paskelbti konkurso  nuostatai bei 7 ir 9 klasių kūrybinių darbų paroda „Užgavėnių kaukės“ ir  6 klasės mokinių darbų paroda „Lėlės“  skatino atidžiau pasidomėti Užgavėnių tradicijomis.

Skaitykite daugiau Užgavėnių persirengėlių konkursas (papildyta video)

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jau kelerius metus  kasmet vedamos integruotos lietuvių kalbos ir teatro bei teatro raiškos būrelio pamokos „Teksto ir skaitytojo santykis“. Taip vyksta meninio skaitymo konkursas klasėje. Sausio mėnesį 5-8 klasių mokiniai, savarankiškai ir konsultuodamiesi su lietuvių kalbos mokytojomis S. Žilinskiene, N. Sodoniene, teatro mokytoja A. Neimantiene, pasirinko tekstą. Žinoma, padėjo […]

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas pamokoje ir rajone

2013-02-12

Čia galite pamatyti vasario 12 d. mokykloje vykusių keletą Užgavėnių vaizdų.

Skaitykite daugiau Užgavėnės Kintų vidurinėje