Sigita Kasparavičienė, Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė 2013 m. sausio 9 dieną Kintų vidurinės mokyklos 5 klasės mokiniams (mokytoja Nijolė Sodonienė) lietuvių kalbos pamoka vyko ne tradicinėje klasės aplinkoje, o bibliotekoje. Čia mokiniai buvo supažindinti su bibliotekos paslaugomis, joje esančiais informaciniais leidiniais, jų rūšimis, buvo mokomi, kaip naudotis žinynais, žodynais, enciklopedijomis, kaip greitai juose susirasti reikiamą […]

Skaitykite daugiau F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale netradicinė lietuvių kalbos pamoka

2013-01-16

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, istorijos mokytoja Sausio 13-osios įvykiai nepamiršti ir Kintuose. Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, kurios metu kabinetų languose sužibo žvakučių liepsna.

Skaitykite daugiau „Atmintis gyva, nes liudija“

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Mūsų mažiausieji, ikimokyklinės grupės vaikai, prieš šv. Kalėdas noriai ruošėsi popietei, kuri įvyko gruodžio 20 dieną.

Skaitykite daugiau Kalėdinė šventė ikimokyklinio ugdymo grupėje

2013-01-10

Vida Viršilienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lietuvos Seimas 2013 metus paskelbė Sveikatingumo metais. Tad sausio 7-11 dienomis organizavau akciją ,,Sveikuolių pertraukos‘‘ pradinių klasių ir priešmokyklinės grupės mokiniams.

Skaitykite daugiau Sveikuolių pertraukos

Reda Cirtautienė, folkloro būrelio vadovė Gruodžio 14 dieną Kintų vidurinėje mokykloje svečiavosi „advento burtų žinovai, suvažiavę  iš visos Lietuvos kampelių“. Tai folkloro būrelio „Pamariškiai“ nariai kartu su  vadove Reda Cirtautiene kvietė visus sužinoti, kokie jiems bus ateinantys 2013 metai. Aktyviai smalsavo ne tik moksleiviai, bet ir žaismingai nusiteikę mokytojai.

Skaitykite daugiau Pirma tikėk savimi, o po to burtais

Nijolė Sodonienė, 12 klasė vadovė Kaip ir kasmet, gruodžio 21 d. mokykloje vyko tradicinis karnavalas, šįkart lietuviškas ir su Seniu Kalėda.

Skaitykite daugiau Tradicinis karnavalas – lietuviškas ir su Seniu Kalėda