Silvija Pielikytė, 10 klasė Rugsėjo 27 d. – lapkričio 8 d. dešimtokės Silvija Pielikytė ir Lina Tunylaitė vykdė projektinį darbą „Sportiškiausia klasė mokykloje“. Jas konsultavo kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė.

Skaitykite daugiau Projektinis darbas „Sportiškiausia klasė mokykloje“

2012-12-12

Raminta Dambrauskaitė, 12 klasė, „Deimos“ narė Lapkričio 30 d. nedidelėje Kintų vidurinės mokyklos darželio salėje vyko tradicinis suaugusiųjų ir jaunimo pramoginių šokių festivalis „Pramoga 2012“.

Skaitykite daugiau „Pramoga 2012“

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lapkričio 27 d. Šilutės Žibų pradinėje mokykloje vyko respublikinė-pažintinė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Gyvenu Lietuvoje“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Ugnė Jankauskaitė.

Skaitykite daugiau Ugnė dalyvavo respublikinėje-pažintinėje konferencijoje „Gyvenu Lietuvoje“

2012-12-05

Jolita Mažonaitė, 8 klasė Lapkričio 27d. mūsų Kintų vidurinės mokyklos aštuntokai: Nedas, Emilija, Gabrielė, Tadas ir aš (Jolita) – dalyvavome konkurse „Sutelkime žinias prieš bakterijų atsparumą“, kurį organizavo Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Skaitykite daugiau Sveikatingumo konkurse 1-oji vieta!

Vida Viršilienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lapkričio 29 dieną Šilutės rajono Saugų zonos pradinio ugdymo mokytojų metodinio ratelio susirinkimas vyko mūsų mokykloje.

Skaitykite daugiau Zoninis mokytojų metodinio ratelio užsiėmimas Kintuose

2012-12-04

Vytenis Papievis, 7 klasė Lapkričio 16 dieną, penktadienį, Kintų vidurinėje mokykloje vyko pirmojo turo į LMP (Lietuvos mokinių parlamentą) rinkimai. Rinkimus organizavo ir balsavimo eigą prižiūrėjo komisija – Rasa Kližentytė, Jolita Mažonaitė, Vytenis Papievis, Vytautas Drungilas, Andrius Šimonis bei pavaduotoja ugdymui Sigita Žilinskienė.

Skaitykite daugiau Mokykloje rinkimai į LMP

Emilija Šikšniūtė, 8 klasė Lapkričio 11-13 dienomis Vilniuje vyko X Vilniaus Gospel choro festivalis 2012, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės – Augustė Ežerskytė ir Emilija Šikšniūtė.

Skaitykite daugiau Svajonės pildosi – dainuojame Gospel choro festivalyje