2012-11-26

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lapkričio 22d. Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje vyko rajono pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Prisijaukink raidę, žodį…“.

Skaitykite daugiau Dailaus rašto konkurse prizinės vietos

Vitalija Ringytė-Ališauskienė, istorijos mokytoja Lapkričio 12 d. vyko dvi atviros integruotos istorijos ir lietuvių kalbos pamokos „Riterių pasaulis“ 8 klasės mokiniams. Mes kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Nijole Sodoniene siekėme, kad aštuntokai suvoktų viduramžių laikotarpio riterių gyvenimo savitumus bei juos sietų su šiandiena.

Skaitykite daugiau Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Riterių pasaulis“

2012-11-22

Elena Lučinskienė, matematikos mokytoja metodininkė Lapkričio 8 dieną po pamokų pakviečiau šeštokus pažiūrėti į matematiką kitaip.

Skaitykite daugiau Į matematiką kitaip

2012-11-15

Sigita Žilinskienė, pavaduotoja ugdymui Projekte „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“  dalyvauja ir Kintų vidurinės mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Kintiškiai mokosi smėlio animacijos

2012-11-07

Elena Lučinskienė, 5 klasės vadovė 2012 m. spalio 20 d. penktokas Pranas Ablingis dalyvavo 8-ame bėgime „Pjauliai – Dreverna (3,1 km)“, skirtame Gintarui Paulioniui atminti.

Skaitykite daugiau Penktoko pergalė