Jolita Mažonaitė, 8 klasė Ruduo, spalvotas ir šiltas, žvelgia iš mokinių piešinių, kurie eksponuojami mokyklos stenduose.

Skaitykite daugiau Šildantys vaizdai iš dailės kabineto „fondų“

2012-10-17

Artūras Taraškevičius, 8 klasė Kaip kasmet pradinių klasių mokinių darbeliai, sukurti iš rudens gėrybių, papuošė pirmo aukšto palanges – tai paroda „Tau, Mokytojau“.

Skaitykite daugiau Parodos, skirtos Mokytojui

Vytenis Papievis, 7 klasė Spalio 11 dieną po pamokų mes, septintokai, autobusu išvykome į Klaipėdą – kino teatre žiūrėti filmo „ParaNormanas“. Mus lydėjo klasės auklėtojas Pranciškus Viršilas.

Skaitykite daugiau Septintokai žiūrėjo „ParaNormaną“

2012-10-17

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Spalio 5-ą dieną Kintų vidurinėje mokykloje vėl vyko Gyvenimo pamokos. Jau treti metai direktorės pavaduotojos Sigitos Žilinskienės iniciatyva Mokytojų dieną neįprastas pamokas veda gerbtini mūsų seniūnijos žmonės ar buvę mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Gyvenimo pamokos tapo tradicija

2012-10-10

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė Šokėjai po vasaros atostogų toliau tęsia savo koncertinių programų pristatymus Kintų seniūnaitijose.

Skaitykite daugiau Šventė Ventės bendruomenėje

2012-10-05

Kintų vidurinėje mokykloje spalio 5 d. – Mokytojo dieną – vyko šventinės pamokos.

Skaitykite daugiau Su MOKYTOJO diena!