2012-06-28

Kintų vidurinėje mokykloje reikalingas chemijos mokytojas. Darbo krūvis 6 valandos  (8 kl. – 2 val.; 9 kl. – 2 val.; 10 kl – 2 val.). Kreiptis telefonu 8~441 47135

Skaitykite daugiau Reikalingas chemijos mokytojas (-oja)

2012-06-20

Ugnė Jankauskaitė, 3 klasės mokinė Gegužės 23 dieną mūsų mokytoja Elvyra Rimkuvienė ir kitos pradinių klasių mokytojos surengė įdomią mokomąją-pažintinę ekskursiją į Nidą.

Skaitykite daugiau Ekskursija į Nidą

2012-06-20

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė 2012 m. birželio 12 d. Šilutėje tarptautiniame mainų projekte „Lietuva (Šilutė) – Ispanija (Valencia)“ jungtinė Kintų vidurinės mokyklos  ir Šilutės Vydūno gimnazijos merginų tautinių šokių grupė (vadovė Asta Gužauskienė) pristatė ispanų delegacijai dalį tautinių šokių programos iš 2012 m. respublikinės moksleivių Dainų ir šokių šventės repertuaro. Merginos ispanams padovanojo po tautinę […]

Skaitykite daugiau Merginų šokiais ispanai sužavėti

2012-06-20

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė 2012 m. gegužės 27 d. šokių kolektyvo „Deima“ (vadovė Asta Gužauskienė) 8-10 klasių grupė dalyvavo Sekminių šventėje, kuri vyko Žemaičių Naumiestyje, kartu su suaugusiųjų šokių grupe „Kintai“ bei moterų šokių grupe „Kanarėlės“.

Skaitykite daugiau Sekminių šventėje

2012-06-20

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė 2012 m. gegužės 26 d. Kintų seniūnijos jaunimas (koordinatorė Asta Gužauskienė) dalyvavo Šilutės miesto šventėje, Jaunimo parke.

Skaitykite daugiau Kintiškiai Jaunimo parke

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Mūsų mokykloje jau daugelį metų įprasta rengti šventę, skirtą Motinos dienai. Šia proga sveikinamos mamos, močiutės, joms surengiamas mokinių koncertas. Šiais metais pradinio ugdymo vyresniosios mokytojos Irena Šerkienė ir Elvyra Rimkuvienė su savo mokiniais nusprendė pasveikinti ne tik mamas, močiutes, bet ir visus šeimos narius.

Skaitykite daugiau Atvira integruota pamoka 2 ir 3 klasėje, skirta Šeimos dienai

2012-06-19

Birželio 6 d.  septintos ir vienuoliktos klasių mokiniai  vyko į pažintinę ekskursiją po Žemaitiją.

Skaitykite daugiau Kelionė protėvių takais

2012-06-15

Violeta Kližentienė, direktorės pavaduotoja ūkio reikalams 2012 m. birželio 7 d. mokykloje vyko civilinės saugos pratybos – Gaisro pavojus. Pratybų tikslas – įsitikinti ar mokiniai, mokytojai ir aptarnaujantis personalas geba per užsiėmimus įgytas žinias pritaikyti praktiškai.

Skaitykite daugiau Civilinės saugos pratybos

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Š.m. birželio 4 dieną startavo vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“, į kurią susirinko būrys vaikų. Visą savaitę 1-4 klasių mokiniai piešė, keliavo, bendravo, žaidė, dalinosi įspūdžiais.

Skaitykite daugiau Vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“

2012-06-08

Birželio 8 dieną Kintų vidurinėje vyko mokslo metų užbaigimo šventė.

Skaitykite daugiau Mokslo metų užbaigimo šventė