2012-04-30

Ingrida Ežerskienė, biologijos mokytoja metodininkė Pasitinkant pavasarį ir Žemės mėnesį penktoje klasėje vyko 3 ,,žaliosios“ pamokos. Dvi buvo skirtos Aukštumalos pelkės ekosistemai išsaugoti, dar viena – „Pagavai –  paleisk“.

Skaitykite daugiau Žaliosios pamokos

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė 2012 m. balandžio 13 d. į respublikinį jaunųjų rūbų dizainerių konkursą-festivalį „Kitokia mada“ Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje pašokti buvo pakviestos ir mūsų mokyklos šokėjos.

Skaitykite daugiau Kintų „Deimos“ šokėjos tarp jaunųjų dizainerių

2012-04-30

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Balandžio 12 dienos popietę į  ikimokyklinio ugdymo grupę rinkosi tėveliai, nešini pačiais gražiausiais ir stipriausiais margučiais. Čia jų laukė gerai nusiteikę vaikučiai ir Velykė.

Skaitykite daugiau Atvelykio popietė

Jonas Vitkauskas, 8 klasės mokinys Šiltą ir gražų balandžio ketvirtosios rytą mūsų mokyklos savanoriai išsiruošė į išvyką, kurios numatytas maršrutas atrodė labai įdomus.

Skaitykite daugiau Šiltas ir malonus susitikimas su seneliais ir vaikų namų auklėtiniais

2012-04-13

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė Kovo 31 d. Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ 8-9 klasių porų grupė kartu su vyresniųjų šokėjų grupe „Kintai“ dalyvavo Rusnės šventėje „Šaktarpis“.

Skaitykite daugiau Jaunimas „Šaktarpio“ šventėje

Lina Leikuvienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Jau ne pirmi metai Kintų vidurinės mokyklos 3-4 ir 5-6 klasių mokinių komandos garbingai dalyvauja rajono mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose iškovodamos prizines vietas. Dalyvaudami šiose varžybose mokiniai privalo mokėti atlikti devynias skirtingas kombinuotas estafetes, kurios reikalauja ne tik greitumo ar vikrumo įgūdžių, bet ir sudėtingų koordinacinių gebėjimų, tad […]

Skaitykite daugiau „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinėse varžybose antri

Lina Leikuvienė, Kūno kultūros vyresnioji mokytoja Pasibaigė rajono mokyklų 1-4 ir 5-12 klasių mokinių komandinės paprastųjų šaškių varžybos. Kovo 8 d. Pamario pagrindinėje mokykloje vyko rajono zoninės varžybos, kuriose dalyvavo ir kintiškiai.

Skaitykite daugiau Rajoninėse šaškių varžybose kintiškiai antri

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Kovo mėnesį ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai dvi savaites kalbėjo tema „Noriu augti sveikas“. Vaikai susipažino su jiems pavojingais daiktais, mokėsi taisyklingai sėdėti, prižiūrėti dantukus, sveikai maitintis, mankštintis, laikytis dienos režimo.

Skaitykite daugiau „Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima“

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė 2012 m. kovo 29 d. trečioje klasėje vyko integruota lietuvių kalbos-pasaulio pažinimo pamoka „Žvejyba, žuvys“, kurią vedė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Elvyra Rimkuvienė.

Skaitykite daugiau Integruota pamoka „Žvejyba, žuvys“

2012-04-01

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Antri metai Kintų vidurinė mokykla prisijungia prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“. Šių metų vykdomos akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje.

Skaitykite daugiau Akcija „Savaitė be patyčių“