Saulius Sodonis, informacinių technologijų mokytojas Šilutės pirmojoje gimnazijoje antradienį vyko trečioji informacinių technologijų viktorina RAM‘ukai. Dešimties komandų būrys išmėgino savo jėgas aiškinantis, kas geriau žino Google logotipo spalvas, pažįsta šiuolaikinės technikos garsus bei moka „taikliau“ naudotis kompaktinėmis plokštelėmis. Šauniai  joje pasirodė Kintų vidurinės mokiniai.

Skaitykite daugiau Viktorina, kurioje reikėjo žinoti Google spalvas

2012-03-19

Vida Viršilienė, vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja. Pirmokai, išmokę visas raides, ruošėsi ir dalyvavo Abėcėlės šventėje, kuria džiaugėsi ne tik mokinių tėveliai,  bet ir priešmokyklinės grupės vaikai.

Skaitykite daugiau „Abėcėlės“ šventė

2012-03-17

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė Kol kultūros salė renovuojama, Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvas „Deima“  savo koncertines programas pristatys Kintų seniūnijos seniūnaitijose. Kovo 9 d. pirmasis išvažiuojamasis kolektyvo koncertas vyko Sakūčiuose.

Skaitykite daugiau Koncertas Kovo 11-ajai

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Klaipėdos apskrities bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių piešinių konkurse „Aukime saugūs-2012″ septintokė Jolita Mažonaitė laimėjo II-ąją vietą 5-8 klasių amžiaus grupėje.

Skaitykite daugiau Konkurse „Aukime saugūs-2012″ II-oji vieta

Nijolė Sodonienė, 11 klasės vadovė Atskubėjęs abiturientams „Šimtadienis“ įspėjo: egzaminai tikrai ne už kalnų. Vienuoliktokai tai patvirtino surengdami įdomias netradicines olimpines žaidynes.

Skaitykite daugiau „Šimtadienio“ olimpinės žaidynės

2012-03-12

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Kovo 7 d. vyko atvira integruota lietuvių kalbos-pasaulio pažinimo-dailės-technologijų pamoka 2 klasėje, kurią vedė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Irena Šerkienė.

Skaitykite daugiau Integruota pamoka 2 klasėje

Pranas Viršilas matematikos vyresnysis mokytojas Mokyklos 5-8 klasių mokinių komanda, kurią sudarė penktokė Melita Graužinytė, šeštokas Vytenis Papievis, septintokas Artūras Taraškevičius bei aštuntokė Vaida Kaunaitė kruopščiai ir atsakingai ruošėsi rajoninei matematikos viktorinai ,,Mąstyk, skaičiuok, spėk“.

Skaitykite daugiau Rajoninėje matematikos viktorinoje antri