2011-11-30

Agnė Rimkutė, 12 klasė Kūrybingai mūsų mokyklai rajoniniame konkurse „Gyvenu su knyga“, vykusiame Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje, atstovavo šaunus ketvertas.

Skaitykite daugiau Gyventi su knyga verta

Karolina ARMONAITĖ, 12 klasės mokinė Lapkričio 20 d. (sekmadienį ) visi penktokai kartu su auklėtoja Ingrida Ežerskiene ir muzikos mokytoju Valdu Neimantu dalyvavo muzikiniame-edukaciniame spektaklyje „Kaip šarka  ir pelėdžiukas mokėsi dūdomis groti“, kuris vyko Klaipėdos koncertų salėje. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairiais pučiamaisiais instrumentais, kuriuos pristatė spektaklio veikėjai, paklausyti jais atliekamų kūrinių, kai kurie […]

Skaitykite daugiau Pažintis su pučiamaisiais instrumentais

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Lapkričio 16 dieną mokykla mokinius pasitiko neįprastai – ant kabinetų durų „sklandė“ laivai. Jų atsiradimo mįslę padėjo įminti mokytojai, pamokų metu įvairiomis veiklos formomis supažindinę mokinius su tolerancijos sąvoka, atskleidę ryšį tarp laivo ir žmogaus. Kiekvieno žmogaus laivas yra „kitoks“ ir jį plukdome skirtinga kryptimi.

Skaitykite daugiau Minėjome tarptautinę Tolerancijos dieną

2011-11-11

Jonas Vitkauskas, 8 klasė Lapkričio 7 dieną jau trečią kartą mūsų mokykloje vyko projekto ,,Aš ir tu – kartu mes galia“ renginys-paskaita, kurią vedė psichologė Svetlana iš Vilniaus. Šio susitikimo tema – tikslai, svajonės, norai ir kaip juos įgyvendinti.

Skaitykite daugiau Didžiausia vertybė – GYVYBĖ

2011-11-07

Lina Leikuvienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja VšĮ „Iniciatyvos fondas“ kvietė visas mokymo įstaigas prisidėti prie  programos „Augsiu aktyvus 2011“ įgyvendinimo, kuria siekiama jaunimui parodyti fizinio aktyvumo svarbą kasdieniniame gyvenime, skatinama jaunus žmones keisti gyvenimo būdą į sveikesnį ir aktyvesnį.

Skaitykite daugiau Kolektyvinė mankšta ir Kintuose

2011-11-06

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Neįprasta pradinių klasių mokiniams pamoka-popietė vyko netradicinėje vietoje – Kintų katalikų bažnyčioje. Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Stanislova Baltutienė sumaniai organizavo pažintį su gitara, jos istorija.

Skaitykite daugiau Apie gitarą