Raminta Dambrauskaitė, 11 klasė Spalio 11 dieną Šilutėje vyko Šilutės r. mokyklų lengvosios atletikos taurės varžybos, kuriose dalyvavo 1998-1999 metų gimimo vaikai ir 1996-1997 metų gimimo jaunučiai.

Skaitykite daugiau Laimėjimai lengvosios atletikos taurės varžybose

Raminta Dambrauskaitė, 11 klasė Š. m.  spalio 6 dieną  Šilutėje vyko Šilutės rajono bendrojo lavinimo mokyklų rudens krosas, kuriame, žinoma, dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Iš rajoninio rudens kroso – su medaliais ir diplomais

Elma Petniūnienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Pasaulinės gyvūnų globos dienai ruošėme projektą „Aplinka ir gyvūnai“. Su ugdytiniais aptarę projekto tikslą, uždavinius nusprendėme, kad šiemet puošime aplinką, labiau susietą su gyvūnų gyvenimu. Aplankėme ūkininkų Kasparavičių sodybą Sakūčiuose ir nutarėme, kad inscenizuosime kaimo pasaką „Jo didenybė katinas“.

Skaitykite daugiau Projektas „Aplinka ir gyvūnai“

Jonas Vitkauskas, 8 klasė Spalio 12 dieną mūsų mokykloje svečiavosi projekto „Aš ir tu – kartu mes galia“  atstovai: Genovaitė Paulikaitė (projekto vadovė ) bei Šarūnas Rubinas, asistentas. Šiame projekte dalyvauja 4 apskritys, tai daugiau nei 200 mokyklų ir daugiau nei 2000 mokinių!

Skaitykite daugiau „Pamariškiai“ projekte „Aš ir tu – kartu mes galia“

2011-10-11

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Mokytojo dienos išvakarėse mokyklos fojė ir pirmo aukšto palangės atrodė neįprastai – galėjai tik stebėtis, kaip piešta, rašyta, pjaustyta, lipdyta… ir kaip skoningai sukomponuota.

Skaitykite daugiau Parodos, skirtos Mokytojui

2011-10-11

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šiemet, kaip ir pernai, Mokytojų dieną vyko ne įprastos dalykų , o Gyvenimo pamokos. Jas vedė  įdomūs ir visų gerbiami Kintų seniūnijos gyventojai ar žmonės, su ja susiję įvairia naudinga veikla.

Skaitykite daugiau Gyvenimo pamokos

2011-10-11

Augustė Ežerskytė, 8 klasė Rugsėjo 27 dieną Kintų vidurinėje mokykloje vyko susitikimas su psichologe Svetlana iš Vilniaus. Jo metu mes tapome vykdomo 8 mėnesių trukmės projekto ,,Aš ir tu – kartu mes galia“ dalyviais. Projektas  moko, kaip susirasti draugų darant vieni kitiems gerus darbus bei išreikšti save.

Skaitykite daugiau ,,Aš ir Tu – kartu mes galia“

2011-10-11

Raminta Dambrauskaitė, 11 klasė Rugsėjo 29 dieną mes, vienuoliktokai, buvome „pakrikštyti“. Įvairių išbandymų mums paruošė „krikštatėviai“ dvyliktokai. Rytą mokykla mus pasitiko užrašu „Sveiki atvykę į darbo biržą!“. Vos įžengę pro duris, buvome paženklinti „FUX“ spaudu, po pirmos pamokos teko įvertinti 12-ų kulinarinius gebėjimus ir išbandyti savo receptorių stiprybę, o jau po antros pamokos  dirbti – […]

Skaitykite daugiau Vienuoliktokų „krikštynos“