2011-06-28

2011/2012 m.m. Šilutės r. Kintų vidurinėje mokykloje reikalingi šių dalykų mokytojai:

Skaitykite daugiau Reikalingi

2011-06-27

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Džiaugiamės mūsų mokinių laimėjimais žaidžiant šaškėmis ir šachmatais. Tai ilgamečio būrelio vadovo Gintauto Barščiausko įdėto darbo ir entuziazmo rezultatas. Jo perteikiama patirtis, žinios ne vienam mokiniui padėjo pasiekti puikių pergalių .

Skaitykite daugiau Laimėjimas šaškių varžybose

Nijolė Sodonienė, Projektinių darbų vykdymo grupės vadovė 11 klasės mokinių metinių projektinių darbų pristatymas vyko birželio 2 dieną mokyklos kultūros salėje. Kiekvienas vienuoliktokas pasiruošė savo darbą pristatyti dalykiškai  ir įvairiais būdais. 6-9 klasių mokiniai,  projektinių darbų vadovai, mokytojai buvo sudominti darbų įvairove, vykdymo eiga ir rezultatais.

Skaitykite daugiau Vienuoliktokų projektiniai darbai – brandūs ir vertingi

2011-06-20

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šių metų birželio 15 dieną Šilutės rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko padėkos raštų įteikimas gabiausiems rajono mokiniams, savo pasiekimais garsinantiems Pamario kraštą.

Skaitykite daugiau Padėka už mūsų krašto garsinimą

2011-06-06

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė 2011 m. gegužės 26 dieną Šilutės mieto ir rajono mokyklose vyko akcija „Draugystės upė“, kurios tikslas – skatinti mokinių draugiškumą, toleranciją, bendravimą ir bendradarbiavimą, sukurti „Draugystės upę“, kaip mokyklos bendruomenės draugiškumo, tolerancijos simbolį.

Skaitykite daugiau „Draugystės upė“