2011-05-30

Guoda Cirtautaitė, 7 klasės mokinė Rajoninės viktorinos „Ką žinai apie Pamario kraštą – Mažąją Lietuvą“ visų komandų dalyviai gegužės 12 dieną naudojosi dovana: dalyvavo pažintinėje ir pramoginėje ekskursijoje po Kretingą. Aktyvi joje buvo ir Kintų komanda.

Skaitykite daugiau Dovana – kelionė į Kretingą

2011-05-29

Guoda Cirtautaitė, 7 klasės mokinė 2011 m. gegužės 13 d. mūsų mokyklos folkloro būrelis dalyvavo pavasario šventėje „Jurgi – šildyk žemę…“, kuri vyko Juknaičiuose. Kintiškiai bendravo ir rungtyniavo kartu su folkloriečiais iš Rusnės, Pamario, Juknaičių pagrindinių mokyklų.

Skaitykite daugiau „Jurgi – šildyk žemę…“

Karolina Armonaitė, 11 klasės mokinė Gegužės 20 d. kintiškiai dalyvavo Šilutės kultūros ir pramogų centre vykusiose rajoninėse aerobikos varžybose „Pavasario žiedai 2011“.

Skaitykite daugiau Aerobikos varžybose „Pavasario žiedai 2011“ kintiškių komanda – išradingiausia

Karolina Armonaitė, 11 klasės mokinė Gegužės 6 d. vyko rajoninis šokių festivalis „Šokim trypkim 2011“, skirtas Šilutės 500 m. jubiliejui paminėti. Jame dalyvavo visų rajono mokyklų šokių kolektyvai, tarp jų ir kintiškiai.

Skaitykite daugiau Kintiškiai festivalyje „Šokim trypkim 2011“

2011-05-22

Karolina Armonaitė, 11 klasės mokinė Gegužės 13 dieną Kintų kultūros salėje vyko koncertas, skirtas 15-ajam Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“,  vadovaujamo Astos Gužauskienės, gimtadieniui paminėti. Jame šoko įvairių amžiaus grupių deimiečiai, taip pat ir svečiai, atvykę iš rajono sveikinti kolektyvą ir jo vadovę.

Skaitykite daugiau 15-asis ,,Deimos” gimtadienis

2011-05-11

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Gegužės 2 dieną Lietuvoje ir visame pasaulyje prasidėjo tarptautinė socialinė kampanija „Veiksmo savaitė 2011“. Joje dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau „Veiksmo savaitė 2011“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lietuvių kalbos pamoka, kuri vyko Kintų bibliotekoje gegužės 9 dieną, buvo išties netradicinė: dalyvavo 6 ir 1 klasės mokiniai bei meninės raiškos būrelio nariai. Ši pamoka (anot bibliotekininkės Ramutės Mačiulaitienės, „ambasada“) skirta poetės, dramaturgės ir vertėjos Ramutės Skučaitės  80-mečiui paminėti.

Skaitykite daugiau Integruota pamoka „Pasaką skaitau, pasaką piešiu“

Informuojame, kad Kintų vidurinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje yra 7 laisvos vietos.

Skaitykite daugiau Informacija apie laisvas darželio grupės vietas

Guoda Cirtautaitė, 7 klasės mokinė 2011 balandžio 29 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo rajoninėje viktorinoje „Ką žinai apie Pamario kraštą – Mažąją Lietuvą“ . Joje pasitikrinome savo žinias apie Mažąją Lietuvą, jos papročius, tradicijas, šokius, valgius.Buvusios keturios rungtys mums nepasirodė labai sunkios, nes buvome gerai pasiruošę.

Skaitykite daugiau Viktorinoj „Ką žinai apie Pamario kraštą – Mažąją Lietuvą“ – antri

2011-05-07

Sonata Rangienė, matematikos mokytoja 2011 m. balandžio 28 d. mūsų mokykloje vyko 6-8 klasių mokinių matematikos konkursas „Matematikos pasaulyje“. Komandos pristatė savo namų darbų užduotis: pagamintus modelius iš geometrinių figūrų, šeštokai ir septintokai po sukurtą  matematinį šūkį, o aštuntokai – eilėraštį matematikos tema.

Skaitykite daugiau Konkursas „Matematikos pasaulyje“