Asta Gužauskienė, šokių kolektyvo „Deima“ vadovė Kintų vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ šokėjai  2011 m. kovo 3 d. dalyvavo VII-ame respublikiniame šokėjų festivalyje „Traukinukas 2011“, vykusiame Klaipėdoje viename muzikiniame klube.

Skaitykite daugiau „Deima“ šokėjai respublikiniame šokėjų festivalyje „Traukinukas 2011“

2011-04-02

Pranciškus Viršilas, fizikos mokytojas metodininkas Siekdami ugdyti mokinių kūrybiškumą, gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė organizavo 5-11 klasių mokiniams renginių ciklą ,,Žemės grožis“, skirtą Žemės dienai.

Skaitykite daugiau „Žemės grožis“

2011-04-02

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė Šiais metais Kintų vidurinė mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos „Savaitė be patyčių“.

Skaitykite daugiau Akcija „Savaitė be patyčių“

2011-04-01

Jolita Mažonaitė, 6 klasė Kovo 26 dieną mūsų mokyklos komanda, sudaryta iš šeštokų ir kelių penktokų, labai sėkmingai dalyvavo kaimo vietovių mokyklų varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurios vyko  Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje.

Skaitykite daugiau Per tiek metų – pirmi!

2011-04-01

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Marius Jakas, 11 klasės mokinys, rajoninėje 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiadoje laimėjo I-ąją vietą.

Skaitykite daugiau Sveikiname geografijos žinovą

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Savitai paminėtos Ernsto Vilhelmo Berbomo 225-osios gimimo metinės – pažintinėmis pamokomis, kurias vedė Kintų bibliotekoje muziejininkė Reda Cirtautienė ir bibliotekininkė Ramutė Mačiulaitienė.

Skaitykite daugiau Pamokos apie įdomų mūsų krašto žmogų

2011-04-01

Guoda Cirtautaitė, 7 klasė Kovo 11-ąją Kintų vidurinės mokyklos kultūros salėje stebėjome folkloro ansamblio „Ramytė“ programą (vadovė Giedrė Pocienė).

Skaitykite daugiau Renginys, skirtas Kovo 11-ajai

2011-04-01

Guoda Cirtautaitė (Daktaras vengras iš Vengrijos) 2011 metų kovo 8-ąją mokykloje siautėjo „žydukai“ ir kvepėjo blynais. Juk Užgavėnės!

Skaitykite daugiau Užgavėnės 2011 Kintuose