Karolina Armonaitė, 11 klasės mokinė Kovo 18-os vakarą Kintuose vyko nuotaikingas tautinių šokių spektaklis „Gegužinėj“.

Skaitykite daugiau Tautinių šokių spektaklis „Gegužinėj“

Karolina Armonaitė, 11 klasė Vasario 23 dieną vyko rajoninis teisinių žinių konkursas „Temidė“, kuriame dalyvavo 7 rajono mokyklų komandos. Kintiškiai laimėjo II-ąją vietą.

Skaitykite daugiau Rajoniniame „Temidės“ konkurse – II-oji vieta

Emilija Šikšniūtė, 6 klasė Kintų vidurinėje mokykloje kovo 10 d. vyko tarpklasinės sportinės varžybos  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, o kovo 16 d. geriausieji sėkmingai dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų varžybose.

Skaitykite daugiau Mes – drąsūs, stiprūs, vikrūs!

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šilutės rajono mokinių meninio skaitymo konkurse dalyvavo keturi mūsų mokyklos mokiniai ir vienas iš jų tapo laureatu.

Skaitykite daugiau Prizinė vieta rajoniniame konkurse

2011-03-04

Guoda Cirtautaitė, 7 klasės mokinė Vasario 22 dieną Kintų vidurinės mokyklos mokiniai, kurie dalyvavo Vydūno kultūros centro projekte „470 žingsnių per Kintus“ ir viktorinos „Ką žinai apie Pamario kraštą?“ I vietos nugalėtojai – septintokų  komanda – bei aktyviausi folkloro būrelio nariai dalyvavo įdomioje ekskursijoje į Klaipėdą. Su jais kartu  vyko ir mokiniai, lankantys dailės mokyklos […]

Skaitykite daugiau Išvyka į Klaipėdą