Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jau tampa tradicija, kad mokykloje vasario mėnesį vyksta priešmokyklinės grupės ir 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, kurį organizuoja pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Elvyra Rimkuvienė. Šiemet renginyje skambėjo nuotaikingi ir gražūs eilėraščiai apie įvairius gyvūnus.

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas „Mano mielas gyvūnėlis“

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šventinis koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, vyko Vasario 16-osios išvakarėse.

Skaitykite daugiau Anot vaikų, „šventėme Lietuvos gimtadienį“

2011-02-22

Sigita Žilinskienė, pavaduotoja ugdymui Vasario 9 dieną bendrame mokinių ir mokytojų susirinkime I-ojo pusmečio mokymosi pasiekimus aptarė ir vertino mokiniai.

Skaitykite daugiau Aptarti I-ojo pusmečio rezultatai

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Mūsų mokyklos 4 ir 5 klasių bei Sakūčių skyriaus mokiniai dalyvavo dailininkės Sigutės Ach vadovaujamos leidyklos „Nieko rimto“ organizuotame „Otutės“ knygos iliustracijų  konkurse.

Skaitykite daugiau Kintiškių sėkmė „Otutės“ knygos iliustracijų konkurse

Nijolė Sodonienė, projektinių darbų vykdymo grupės  narė Sausio 21 dieną dešimtokai pristatė šiais mokslo metais vykdytus pusmetinius projektinius darbus. Daugumos mokinių darbų temos susijusios su mokykline veikla, mūsų gyvenamąja aplinka.

Skaitykite daugiau Dešimtokai pristatė projektinius darbus