Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė Jau tradicija tapo, kad įpusėjus mokslo metams šokių kolektyvo „Deima“ šokėjai įvairiuose renginiuose pristato naująsias šokių kompozicijas.

Skaitykite daugiau Naujų šokio kompozicijų pristatymas

2011-01-30

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Tradiciškai meninio skaitymo konkursas mokykloje vyksta sausio mėnesį. Paprastai šio mėnesio pabaigoje laimėtojai dalyvauja rajoniniame konkurse.

Skaitykite daugiau Meninio skaitymo konkursas

2011-01-16

Vygantas Rimkus, 10 klasės mokinys Praeitų metų gruodžio 16 dieną vyko 7-12 klasių krepšinio varžybos „3 prieš 3“.

Skaitykite daugiau Krepšinio varžybos

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kaip kasmet tradiciniu „Kalėdinės eglutės“ renginiu palydėjome senuosius metus, pasitikome mokinių žiemos atostogas ir ateinančius metus.

Skaitykite daugiau Tradicinė „Kalėdinė eglutė“

2011-01-14

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Mažojoje Kintų evangelikų bažnyčioje darniai ir įtaigiai sukūrė adventinę nuotaiką muzikavę, dainavę, skaitę eiles Kintų vidurinės bei Priekulės muzikos mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Adventinė popietė

2011-01-09

Elma Petniūnienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gruodžio 22 d. Kintų vidurinės mokyklos Sakūčių skyriuje vyko „Kalėdinės eglutės“ šventė, į kurią susirinko ne tik čia besimokantys, bet ir daug kaimo bendruomenės vaikų, dar nelankančių mokyklos, jų tėveliai.

Skaitykite daugiau Šventė Sakūčiuose

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė Lapkričio 26 d. Kintuose vyko VII-asis Klaipėdos apskrities jaunimo ir suaugusių improvizacinių šokių festivalis „PRAMOGA 2010“, kuriame dalyvavo šokėjai iš Vainuto, Salantų, Šilutės, Vilkyčių, Kintų.

Skaitykite daugiau Klaipėdos apskrities jaunimo ir suaugusių improvizacinių šokių festivalyje „PRAMOGA – 2010“