Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Mūsų mokyklos direktorė gavo Kalėdų senelio laišką, kuriame prašoma paaiškinti: „Kodėl dailės ir technologijų mokytojos, nuo pat vaikystės gerbusios ir mylėjusios mane, šiemet susižavėjo kažkokiais Seniais Besmegeniais?“

Skaitykite daugiau Mokykloje svečiuojasi Seniai Besmegeniai

2010-12-21

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Integruota lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamoka 6 klasėje  „Klasės knyga“ vyko gruodžio 10 dieną. Pamokos uždavinys: gebėti kalbėti viešai – pristatyti savo darbą, atsižvelgiant į kalbėjimo tikslą ir adresatą.

Skaitykite daugiau Integruota pamoka „Klasės knyga“

Elvyra Rimkuvienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lapkričio 19 dieną mokytojos Elvyra Rimkuvienė ir Asta Matvėjevienė, bendraudamos tarpusavyje ir mokydamos bendradarbiauti savo mokinius, vedė atvirą integruotą pamoką „Mūsų duonelė“.

Skaitykite daugiau Atvira integruota pamoka antroje ir trečioje klasėje „Mūsų duonelė“

Ingrida Kulbokaitė, 10 klasės mokinė Gruodžio 1 d. mokyklos sporto salėje vyko kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo 5-7 klasių komandos.

Skaitykite daugiau Projektinis darbas – kvadrato varžybos

Viktoras Sadauskas, 11 klasės mokinys Lapkričio 23 dieną mūsų mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs renginys, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai.

Skaitykite daugiau Renginys, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Pavasarį buvo paskelbtas respublikinis modelių-lėlių konkursas „Žalgirio mūšio nugalėtojai“, skirtas 600-ųjų Žalgirio mūšio metinių paminėjimui. Tik dabar sužinojome, kad jame dalyvavusios Kintų vidurinės mokyklos mokinės: Emilija Šikšniūtė, Eglė Dambrauskaitė, Lijana Kaunaitė, Gintarė Dilginaitė, Vaida Kaunaitė, Iveta Dambrauskaitė, Alina Kaunaitė – laimėjo II vietą!

Skaitykite daugiau Respublikiniame modelių-lėlių konkurse „Žalgirio mūšio nugalėtojai“ II-oji vieta

2010-12-03

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Gruodžio 2 dieną 10-12 klasių mokiniai bendravo su Šilutės pėstininkų kuopos kariškiais klasės valandėlėje „Kitoks gyvenimas“ ir išbandė jėgas žaisdami krepšinį.

Skaitykite daugiau Kitoks gyvenimas

2010-12-01

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Istorinio rašinio „Kovų už laisvę ir netekčių istorija mūsų rajone“ konkurse septintokė Augustė Ežerskytė laimėjo I-ą vietą.

Skaitykite daugiau Džiaugiamės laimėjimu