2010-11-25

Karolina Armonaitė, 11 klasė Grupelė mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokinių lapkričio 20 dieną kartu su istorijos mokytoja O. Ališauskiene ir etikos mokytoju R. Grikšu vykome ekskursiją į Vilnių ir lankėmės genocido aukų muziejuje, Tuskulėnų Ramybės parke ir Karo technikos muziejuje.

Skaitykite daugiau Turininga istorinė kelionė

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje vykusiame rajono 5-12 klasių mokinių skaitymo skatinimo konkurse „Gyvenu su knyga“ laimėtojomis tapo trys mūsų mokyklos mokinės.

Skaitykite daugiau Kintiškių laimėjimai konkurse „Gyvenu su knyga“

2010-11-20

Elma Petniūnienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lapkričio 12 dieną Kintų vidurinės mokyklos Sakūčių skyriuje vyko Ilgakasių konkursas. Jam besiruošdami berniukai turėjo išmokti pinti kasas, o mergaitės susirasti princesei tinkančią aprangą.

Skaitykite daugiau Ilgakasių konkursas

Sonata Rangienė, vyresnioji technologijų mokytoja Šių metų spalio 22 d. 5-7 klasių mokiniams buvo organizuota šventė „ Pokštininkas ruduo“. Ją vedė 8 klasės mokinės: Rasa Kližentytė, Lina Tunylaitė, Agnė Jakutytė ir Natalija Radzevičiūtė.

Skaitykite daugiau Turininga šventė „Pokštininkas ruduo“