2010-10-29

Pranciškus Viršilas matematikos mokytojas Smagiai ir įdomiai rudens atostogas leido penktokai: jie dalyvavę mokomojoje – pažintinėje ekskursijoje Kintai – Klaipėda – Kintai.

Skaitykite daugiau Turininga atostogų diena

Pranciškus Viršilas, matematikos mokytojas Spalio 21 dieną vyko mokyklos tradicinis konkursas ,,Matematinės gudrybės“ 5 klasės mokiniams.

Skaitykite daugiau Konkursas „Matematinės gudrybės“

2010-10-21

Pranciškus Viršilas, technologijų vyresnysis  mokytojas Spalio 14 d. 8-9 klasių mokiniai mokomosios-pažintinės ekskursijos metu lankėsi Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje ir UAB ,,Germanika“.

Skaitykite daugiau Pažintis su profesijų įvairove

Lina Leikuvienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Š. m. spalio 12 dieną penkiolika mūsų mokyklos mokinių dalyvavo rajono mokyklų vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose Šilutės miesto stadione. Vaikų amžiaus grupėje startavo mokiniai, gimę 1997 m. ir jaunesni, o jaunučių grupėje – gimę 1995-1996 metais.

Skaitykite daugiau Kintiškių sėkmė rajono vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose

Irena Šerkienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Šių metų spalio 14 d. Kintų bibliotekoje pirmos klasės mokiniams vyko popietė „Mano gražiausia pasaka“.

Skaitykite daugiau Popietė „Mano gražiausia pasaka“

Elma Petniūnienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Sakučių skyriuje vykdėme projektinį darbą ,,Naminiai gyvuliai ir paukščiai“, skirtą spalio 4-ajai –Pasaulinei  gyvūnų globos, Šv. Pranciškaus Asyžiečio dienai paminėti. Šiuo projektu siekėme tokių tikslų: ugdyti meilę gyvuliams ir paukščiams bei atsakomybę už savo augintinius; skatinti domėtis gyvulių, paukščių priežiūra ir laikymo sąlygomis; skatinti tėvelius auginti gyvulius ir paukščius, […]

Skaitykite daugiau Projektas ,,Naminiai gyvuliai ir paukščiai“

Lina Leikuvienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Š. m. spalio 6 d. Šilutės miesto stadione vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybos. Mokiniai varžėsi penkiose amžiaus grupėse, kuriose bėgo nuo 500 iki 2000 metrų nuotolius.

Skaitykite daugiau Kintiškiai rudens kroso varžybose Šilutėje

2010-10-06

Sigita Žilinskienė, pavaduotoja ugdymui Kintų vidurinės mokyklos pedagogai keičia savo profesinės šventės tradicijas.  Šią Mokytojų dieną vyko Gyvenimo pamokomis.

Skaitykite daugiau Gyvenimo pamokos

2010-10-06

Lina Leikuvienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Š.m. rugsėjo 30 d. futbolo aikštyne vyko mokyklos 5-12 klasių rudens kroso varžybos. Varžybų tikslas: skatinti mokinių fizinį aktyvumą po pamokų, išsiaiškinti geriausius bėgikus, kurie galėtų garbingai atstovauti mokyklai rajoniniame bendrojo lavinimo mokyklų krose.

Skaitykite daugiau Mokyklos rudens krosas

2010-10-01

Gintarė  Dilginaitė 12 klasė Rugsėjo 24 dieną mokykloje įvyko vienuoliktokų „Krikštynos“, kurias organizavo 12 klasės mokiniai ir jų auklėtoja R. Gumuliauskienė.

Skaitykite daugiau Vienuoliktokų krikštynos