2010-06-27

Augustė Ežerskytė, 6 klasės mokinė Baigiantis mokslo metams, birželio 4 dieną, mes, Kintų vidurinės mokyklos šeštokai,  dalyvavome labai įdomioje ir smagioje ekskursijoje.

Skaitykite daugiau Šeštokų ekskursija

Asta Gužauskienė, choreografijos mokytoja metodininkė Birželio 1 d. vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Deima“, vadovaujamas Astos Gužauskienės, dalyvavo muzikos ir šokio šventėje „Muzikos ritmu“ Rusnėje.

Skaitykite daugiau Kintų šokėjai Rusnėje ir kitos šokių kolektyvų naujienos

2010-06-13

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Gedulo ir vilties dienai paminėti Lietuvoje rengiama pilietinė akcija „Tremties takais“. Siekiant šios akcijos tikslo – prisiminti ir pagerbti tremties ir lagerių vargus patyrusius žmones – mūsų mokykloje buvo organizuotas susitikimas su buvusia tremtine ir neakivaizdinė kelionė.

Skaitykite daugiau „Tremties takais“

2010-06-13

Nijolė Sodonienė, projektinių darbų vykdymo grupės vadovė 11 klasės mokinių metinių projektinių darbų pristatymas vyko birželio 8 dieną mokyklos kultūros salėje. 6-9 klasių mokiniai, projektinių darbų vadovai, mokytojai vienuoliktokams pateikė nemaža klausimų bei pasiūlymų. Juk svarbu mokėti ne tik sklandžiai pristatyti savo darbą, bet ir pasimokyti iš kitų.

Skaitykite daugiau Projektinių darbų pristatymas