2010-05-28

Kintuose, kaip ir visoje Lietuvoje, penktadienį, gegužės 28 d. XLI abiturientų laidai nuskambėjo paskutinis. Fotoreportažą iš šių iškilmių žiūrėkite čia..

Skaitykite daugiau Nuskambėjo paskutinis skambutis

2010-05-18

Ona Ališauskienė, istorijos vyresnioji mokytoja Gegužės 14 dieną dvyliktokė Rita Genytė dalyvavo finaliniame Europos egzamino ture, kuris vyko Vilniuje viešbutyje Conti. Tarpusavyje varžėsi 50 mokinių – geriausiai išlaikiusių Europos egzaminą pirmajame ture.

Skaitykite daugiau Rita tarp geriausiųjų

2010-05-18

Jurgita Tamošiūnienė, socialinė pedagogė 2010 m. gegužės 17 dieną Šilutės mieto ir rajono mokyklose vyko akcija „Draugystės juosta“, kurios tikslas – skatinti mokinių draugiškumą, toleranciją, bendravimą ir bendradarbiavimą, sukurti „Draugystės juostą“, kaip mokyklos bendruomenės draugiškumo, tolerancijos simbolį.

Skaitykite daugiau „Draugystės juosta“

2010-05-10

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kintų vidurinės mokyklos mokiniai aktyviai įsijungė į ,,Europos pavasaris 2010“ renginius: vyko teminės klasių valandėles, istorijos, geografijos, pilietinio ugdymo pamokos.

Skaitykite daugiau „Europos pavasaris 2010“ Kintuose

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė „Knygos ir informacinių technologijų dermė: skaidrių rinkinys „Gyvenu su knyga“ – tokį darbą rajoninėje metodinėje-praktinėje konferencijoje, vykusioje balandžio 28 d. Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje, pristatė 10 klasės mokinė Karolina Armonaitė.

Skaitykite daugiau Konferencijoje „Informacinės technologijos mokinių darbuose“

2010-05-07

Informuojame, kad nuo 2010 m. rugsėjo 1 d. Kintų vidurinės mokyklos ikimokyklinėje ugdymo grupėje bus 10 laisvų vietų.

Skaitykite daugiau Informacija tėveliams