2010-04-28

Ingrida EŽERSKIENĖ, biologijos mokytoja metodininkė Jau treti metai mūsų mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvauja tarptautinėje aplinkotvarkos akcijoje ,,Darom 2010“.

Skaitykite daugiau Akcijos „Darom 2010“ atgarsiai

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Jau niekam ne paslaptis, kad būrelis Kintų vidurinėje mokykloje besimokančių mokinių vakarais susirenka Ventėje esančioje treniruoklių salėje ir liedami prakaitą ruošiasi įvairaus lygio rankų lenkimo varžyboms.

Skaitykite daugiau Kintų vidurinės mokyklos mokinių sėkmė rankų lenkimo varžybose

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Kintų vidurinės mokyklos ketvirtokų ir 5-6 klasių komandos sėkmingai dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Norėdami patekti į finalines varžybas, kintiškiai privalėjo laimėti zonines, kurios vyko Vilkyčių pagrindinėje mokykloje. Nesunkiai įveikę Švėkšnos, Saugų ir Vilkyčių mokyklų komandas, mūsų mokiniai iškovojo teisę rungtis finale.

Skaitykite daugiau Kintiškiai – „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“

Lina LEIKUVIENĖ, kūno kultūros vyresnioji mokytoja Žvarbų balandžio 22 d. vidurdienį į rajono bendrojo lavinimo mokyklų pavasario kroso varžybas, vykusias Šilutės miesto parke, prie centrinio stadiono, susirinko net 221 moksleivis iš įvairių mokyklų.

Skaitykite daugiau Guoda nepralenkiama pavasario kroso varžybose

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ, socialinė pedagogė Artėjant gražiai ir džiugiai šventei – šv. Velykoms, 1 klasės mokytoja Elvyra Rimkuvienė balandžio 2 dieną vedė atvirą integruotą pamoką „Velykinė zuikučių mokyklėlė“.

Skaitykite daugiau Integruota pamoka „Velykinė zuikučių mokyklėlė“