Ona ALIŠAUSKIENĖ, istorijos vyresnioji mokytoja Kintų Vydūno kultūros centre, Vydūno muziejuje, kovo 22 – 26 d. vyko renginių savaitė, skirta Vydūno gimimo dienai paminėti. Joje aktyvūs dalyviai buvo mūsų mokyklos mokiniai.

Skaitykite daugiau Edukacinė pamoka Vydūno muziejuje

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Tik įėjus į mokyklą dvelkteli pavasarine ir artėjančios šventės nuotaika. Ją sukuria neformaliojo ugdymo būrelio „Amatų mokyklėlė“ 5-11 klasių mokinių darbų paroda „Pavasario belaukiant“.

Skaitykite daugiau Paroda „Pavasario belaukiant“

Saulius SODONIS Kovo 26 dieną Šilutėje, M.Jankaus pagrindinėje mokykloje, vyko 5-6 klasių moksleivių informacinių technologijų viktorina „Ramu‘kai. Joje šauniai pasirodė mūsų mokyklos komanda. Ją sudarė penktokės Eglė Dambrauskaitė ir Karolina Gečaitė, o taip pat šeštokai Guoda Cirtautaitė ir Juozas Zabiela. Pastarasis buvo komandos „Kintukai“ kapitonas. Savo draugus palaikyti taip pat važiavo Tadas Cirtautas, Akvilė Titorenko, […]

Skaitykite daugiau Įdomi ir sėkminga informacinių technologijų viktorina

Saulius SODONIS Lietuvos valstybės 20-ties metų jubiliejaus išvakarėse į Atminimo vakarą Kintų bendruomenę pakvietė Kintų Vydūno kultūros centro bei vidurinės mokyklos darbuotojai. Kultūros renginių salėje vyko atsiminimų vakaras, savo pasiekimus parodė vietos saviveiklininkai. Savo dainomis ir šokiais džiugino Rusnės dainininkės bei Švėkšnos šokėjai.

Skaitykite daugiau Prisiminė praeitį ir pasidžiaugė laimėjimais

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 20-metį, dienos šviesą išvydo nauja Kintų vidurinės mokyklos svetainė. Teisingiau, pasikeitė jos išvaizda. Nuo dabar ji tampa modernesnė ir patrauklesnė. Tai dovana mokyklos bendruomenei šios šventės proga.

Skaitykite daugiau Mokyklos svetainei – naujas apdaras

2010-03-12

Rima Krušienė, pavaduotoja ugdymui Kovo 10 d. Kintų vidurinė mokykla paminėjo vieną reikšmingiausių Lietuvos istorijos datų – Nepriklausomos valstybės atkūrimo 20-metį.

Skaitykite daugiau Aš – Lietuvos dalelė